اينديانا جونز و قلمرو جمجمه كريستالي

خبرگزاري فارس: همزمان با اكران فيلم جديد «اينديانا جونز» در برخي از كشورهاي جهان، كمونيست‌هاي اعضاي حزب كمونيست روسيه با انتشار بيانيه‌اي، اين فيلم را محكوم كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از خبرگزاري رويترز، اعضاي حزب كمونيست روسيه فيلم «اينديانا جونز» را به يك فيلم تبليغاتي ظالمانه عليه شوروي سابق محكوم كردند.
در اين بيانيه آمده است: اين فيلم كه بيشتر به يك فيلم تبليغاتي ضد كمونيستي مي‌ماند، تاريخ اين كشور را تحريف كرده و به همين خاطر نمايش آن در كشور روسيه بايد ممنوع شود.
فيلم «اينديانا جونز و قلمرو جمجمه كريستالي»، داستان باستان شناس ميانسالي در سال 1957 ميلادي با بازي «هريسون فورد» است كه براي به دست آوردن جمجمه‌اي با قدرت جادويي با مامور شيطان صفت كاگ‌ب با بازي «كيت بلانشت» همواره در رقابت و ستيز است.
«ويكتو پروف»، يكي از اعضاي حزب كمونيست روسيه در مصاحبه با خبرگزاري رويترز گفت: از همه مسائل دردناك‌تر، يادآوري اين مطلب است كه ما چگونه با آمريكا توانستيم هيتلر را شكست دهيم و زمانيكه بن‌لادن به آنها صدمه مي‌زند ما (روسي‌ها) تا چه حد براي آنها (آمريكايي‌ها) دل مي‌سوزانيم، اين مردم هيچ شرم و حيايي ندارند.
به گزارش رويترز، متن كامل اين بيانيه در سايت www.kplo.ru منتشر شده است


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA