اندروید ۵ برای سامسونگ Galaxy S5 G900H

اندروید ۵ برای سامسونگ Galaxy S5 G900H

سامسونگ چند ماهی است که شروع به انتشار جدیدترین نسخه اندروید یعنی نسخه ۵ آبنبات چوبی برای دستگاه های بالارده خود نموده. اولین بار اندروید ۵ در برخری از گلکسی اس ۵ های کره جنوبی منتشر شد و حالا فریم ور جدید آن برای این محصول در سراسر جهان عرضه شده. بسیاری از افراد فکر می کردند که مانند همیشه آپدیت جدید ابتدا برای مدل اسنپدراگون گلکسی اس ۵ بیرون خواهد آمد و به این زودی ها خبری از این برزورسانی برای مدل اگزینوس نخواهد بود.

در اوایل امروز سامسونگ اعلام کرد که اولین بروزرسانی اندروید ۵ آبنبات جوبی را برای مدل اگزینوس این محصول عرضه کرده است. بله درست خواندید! جالب اینجاست که برای اولیت بار این آپدیت در کشورهای معروف منتشر شده! تمامی کسانی که طی اعلام این خبر اقدام به بروزرسانی دستگاه خود نمونده اند، آن را خوب ارزیابی کرده اند و تا به این لحظه هنوز هیچ مشکل خاصی گزارش نشده است. این که سامسونگ اینبار مدل اگزینوس را هم مورد توجه بیشتری قرار داده برای دارندگان این دستگاه بسیار خوش آیند بوده و هم اکنون کاربران در سراسر جهان می تواند اندروید ۵ آبنبات چوبی را برای گلکسی اس ۵ اگزینوسی خود دانلود و نصب کنید. لازم به ذکر است که این بروزرسانی به صورت OTA عرضه شده و براحتی می توان از طریق خود دستگاه اقدام به دانلود و نصب آن نمود.
البته برای مدل هایی که تحت قرارداد اپراتورها بفروش رسیده اند هنوز خبری از اندروید ۵ نشده. چراکه ابتدا باید این اپراتورها نیز برنامه های خود را هماهنگ و نسخه مخصوص خود را برای کاربرانشان عرضه کنند. انتظار میرود تمامی اپراتور ها نیز طی یک الی دو ماه آینده اندروید ۵ را برای گلکسی اس ۵ های بفروش رفته تحت قرار خود، منتشر کنند. اگر شما هم از دارندگان دستگاه مورد بحث هستید و آن را بروزرسانی کرده اید، لطفا نتیجه را از طریق بخش نظرات با گویا آی تی و سایر کاربران در میان بگذارید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA