خبر ۱۹:۳۰ ، خبری جدید و جذاب خواهد بود

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ بخش  نوزده و نیم ۱۹:۳۰ , یک بخش جدید در شبکه خبر است که محتوای آن قراراست مستند سازی وقایع جذاب و دیدنی روز بر اساس دغدغه ی هموطنان باشد؛

منظور گزارش های مستند است، از وضع اقتصادی تا مسایل اجتماعی، علمی، ورزشی و…؛ دغدغه های موجود، مسایل پیش رو، چند و چون های خبرنگاران در تهیه ی یک مستند، گفتگو، بیان شیوا و کاربردی برای عموم مردم و پیگیری های سفت و سخت خبرنگاران ما ؛رنگ و بویی است که در این بخش خبری جدید موج می زند.
این بخش خبری جدید قرار است از امشب در شبکه ی خبر راس ساعت ۱۹:۳۰ بر روی انتن برود، در واقع خبرنگاران همان مردم هستند البته با کمی اختیار و ارتباط بیشتر؛ آنها در این بخش خبری به نمایندگی از سوژه ای که انتخاب کرده اند حضور دارند و درحقیقت نماینده ی هموطنان ما از سراسر کشور خواهند بود.
آنها زیر گوشی های شما را هنگام تهیه ی گزارش شنیده اند،پس به استدیو خبر ۱۹۳۰ می آیند و از دغدغه های مردم می‌گویند . ارتباطی زنده، بی پرده و البته با زبانی عامیانه.
باشگاه خبرنگاران لازم میداند از شما مردم شریف ایران دعوت نماید تا هرشب خبر ۱۹۳۰ را از شبکه ی خبر تماشا کنید و با ما از سوژه های شهر و دیار خود در این سایت بگویید تا پای دوربین خبرنگاران همیشه در صحنه ی باشگاه خبرنگاران را به میان خود باز کنید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA