شهر گناه سه گانه میشود.

«رابرت رودریگز» و «فرانک میلر» ضمن اعلام زمان اکران قسمت دوم فیلم «شهر گناه» (Sin City)، از آغاز مذاکرات برای ساخت قسمت سوم این فیلم اقتباسی خبر دادند.

بنابر گزارش سینما باکس به نقل از ایسنا، با گذشت ۹ سال از ساخت فیلم «شهر گناه» در سال ۲۰۰۵ به کارگردانی «رابرت رودریگز»، «فرانک میلر» و «کوئنتین تارانتینو» (کارگردان مهمان)، بر اساس کمیک بوک‌های نوشته‌ی «فرانک میلر»، قسمت جدید این فیلم جنایی با تغییر زمان اکران قرار است از ۲۲ اکتبر ۲۰۱۴ به سینماهای جهان بیاید.
در قسمت دوم این فیلم با عنوان «شهر گناه: بانویی که بخاطرش می‌کشم» بازیگران سرشناسی چون «اوا گرین»، «جوزف گوردن لویت»، «بروس ویلس» و «ری لیوتا» ایفای نقش کرده‌اند.
پیشنهاد ساخت قست اول فیلم «شهر گناه» در ابتدا توسط «رابرت رودریگز» به میلر داده شد که او به دلیل اطمینان نداشتن از نتیجه کار با آن مخالفت می‌کند، اما «رودریگز» تصمیم گرفت بخش کوتاهی از داستان را به‌عنوان پیش‌درآمد کارگردانی و برای میلر نمایش دهد تا نظرش را جلب کند. نتیجه کار که سه دقیقه ابتدایی فیلم را تشکیل می‌دهد آنچنان درخشان از آب درآمد که میلر بلافاصله موافقت خود را برای ساخت فیلم اعلام کرد.
داستان فیلم «شهر گناه» در شهری به نام Basin City می‌گذرد، شهری پر از خشونت و نا آرامی و فساد و جنایت که در مرکز تمام فعالیت‌های تبهکارانه آن، پلیس فاسد شهر قرار دارد. در چنین شهری است که داستان هایی مرتبط با هم شکل می گیرند.
«شهر گناه» یکی از وفادارترین اقتباس‌های سینمایی است که تا کنون از یک داستان کمیک بوک (داستان مصور)، نوشته فرانک میلر صورت گرفته است.
قسمت اول این فیلم در سال ۲۰۰۵ با بودجه ۴۰ میلیون دلاری در نهایت به فروشی بالغ بر ۱۵۸ میلیون دلار در سینمای سراسر جهان دست یافت و در صورتی که قسمت دوم این فیلم نیز با بازخوردهای مناسبی از سوی مخاطبین همراه شود، ساخت قسمت سوم نیز به سرعت آغاز خواهد شد.

 


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA