فدراسیون فوتبال با استعفای مایلی کهن موافقت کرد!!

به گزارش خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در گفت و گو با یکی از شبکه های تلویزیونی اظهار داشت: سه ساعت قبل از طریق رسانه ها متوجه شدم که مایلی کهن استعفا کرده است و با ایشان به صورت تلفنی حرف زدم. بیانیه مایلی کهن برای من فرستاد شده و آن را مطالعه کردم.
وی ادامه داد: می‌دانم این مشکلات به خاطرات مسائل چند روز اخیر است که به وجود آمده و ما باید از الان به فکر سرمربی جدید باشیم. رسانه ها چند روزی به ما اجازه بدهند تا با فکر کردن به جمع بندی خوبی برسیم.
کفاشیان در خصوص کاندیداهای سرمربیگری تیم ملی تاکید کرد: همان گزینه های قبلی در اولویت قرار دارند. هدف ما این است مربی به تیم ملی بیاید که شناخت کافی داشته باشد و قاعدتا ایرانی باشد. سعی می‌کنیم ظرف چند روز آینده با همفکری نام سرمربی جدید را اعلام کنیم.
وی در خصوص شانس افشین قطبی گفت: قطبی هم می تواند مانند کاندیداهای قبلی جزو گزینه ها باشد.
کفاشیان در جواب این سئوال که آیا با استعفای مایلی کهن موافقت کردید یا خیر گفت: با استعفای مایلی کهن موافقت شده است. امیدوار هستم با فراموشی مسائل حاشیه ای فقط به فکر حضور تیم ملی در جام جهانی ۲۰۰۸ باشیم.

وقتی رئیس فدراسیون فوتبالمون نمیدونه جام جهانی آینده مربوط به سال ۲۰۱۰ میشه نه ۲۰۰۸ ! دیگه چه انتظاری از فوتبال این مملکت میشه داشت؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA