مبلغ قرارداد کلاه قرمزی

خدایی دیگه ۲ میلیارد زیاده . این دیگه سوء استفاده است.

بنا به سنت این سه سال پایان سال تلویزیون، امسال هم ماجرای کش‌مکش تولیدکنندگان «کلاه قرمزی» با مدیران تلویزیون به جریان افتاد. به روال معمول مدیران شبکه دو دائما اعلام می‌کردند که امسال هم «کلاه قرمزی» ویژه ایام نوروز از تلویزیون پخش خواهد شد و ایرج طهماسب در سوی دیگر ماجرا اعلام می‌کرد که امسال برنامه ندارند، چون با تلویزیون به توافق نرسیده‌اند.
این ماجرای قابل‌پیش‌بینی سرانجام با توافق دو سمت ماجرا پایان یافت. شبکه دوم اعلام کرد که امسال «کلاه قرمزی» پخش خواهد شد و طهماسب هم در نامه دیگری اعلام کرد که این اتفاق خواهد افتاد. در حالی که در همان زمان پیگیری ماجرا، اخبار تایید شده‌ای از ضبط قسمت‌های جدید «کلاه قرمزی» در حال پخش بود.
اما این توافق قابل‌پیش‌بینی ظاهرا برای تلویزیون خیلی گران تمام شده است. اخبار بیرون آمده از مبلغ قرارداد «کلاه قرمزی» نشان می‌دهد که روی مبلغی کمتر از ۲ میلیارد تومان برای تولید این برنامه از تلویزیون توافق شده است. رقمی که در مقیاس قراردادهای تلویزیونی برای برنامه کم هزینه‌ای مثل «کلاه قرمزی» باورنکردنی به نظر می‌رسد.
پیش‌بینی می‌شود در این اوضاع بی‌رمق مالی تلویزیون، احتمالا وسوسه درآمد میلیاردی تبلیغات بازرگانی قبل و بعد و مابین برنامه، مسئولین تلویزیون را به این مبلغ راضی کرده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA