معراجی ها در آستانه ۵ میلیاردی شدن

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، طبق اعلام امیر قطبی مدیر پخش شرکت فیلمیران، آمار فروش فیلم سینمایی «معراجی‌ها» تا پایان پنج‌شنبه ۲۱ فروردین ۴ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان بوده است که این فیلم با دراختیار داشتن ۸۰ سینمای تهران و شهرستان توانسته ۱ میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان در تهران و ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش کند.

همچنین طبق اعلام قطبی، فیلم سینمایی «چ» نیز توانست میلیاردی شود به طوری که با دراختیار داشتن ۴۵ سینما در تهران و شهرستان توانست ۷۲۰ میلیون در تهران و ۴۵۰ میلیون در شهرستان و در مجموع یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان فروش کند.
براساس این گزارش، همچنین طبق اعلام حبیب اسماعیلی مدیر شرکت پخش رسانه مولود، «طبقه حساس» با دراختیار داشتن ۸۰ سینما در تهران و شهرستان ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروش کرده است که از این مبلغ ۲ میلیارد سهم تهران و ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان سهم گیشه شهرستان‌ها بوده است.
همچنین طبق اعلام منصور لشکری‌قوچانی تهیه‌کننده «خط ویژه» رقم فروش این فیلم نیز در مجموع ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بوده است که با در اختیار داشتن ۲۷ سینما توانسته ۷۱۰ میلیون در تهران و ۳۰۰ میلیون در شهرستان فروش کند.
همچنین طبق اعلام محمدرضا صابری مدیر شرکت پخش نور تابان، فیلم سینمایی «با دیگران» تاکنون ۳۸ میلیون تومان در شهر تهران فروش کرده و این در حالی است که این فیلم از دو روز گذشته اکران خود را در شهر مشهد مقدس آغاز کرده است.
براساس این گزارش، بنابراین تا پایان روز ۵ شنبه ۲۱ فروردین مجموع رقم فروش ۵ فیلم اکران نوروزی به عدد ۹ میلیارد و ۷۷۸ میلیون تومان رسیده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA