احمدی نژاد رای خود را انداخت!

حضور مردم راه را برای اجرای کارهای بزرگ‌تر، تصمیمات عظیم‌تر و حرکت روشن تر هموار می‌سازد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان که در بین جمعیت انبوه استقبال کننده رای خود را در مسجد جامع افسریه به صندوق شماره ۱۹۲۶ انداخت با حضور در جمع خبرنگاران از انتخابات به عنوان مرحله هم افزایی توانایی‌ها، تحکیم وحدت و سکوی جهش به سمت قله های بلندتر یاد کرد.
وی که پس از ایستادن حدود ۴۰ دقیقه در صف شرکت‌کنندگان ،‌توانست رای خود را به صندوق بیندازد از ملت ایران به عنوان ملتی آگاه، انقلابی، مصمم و تلاشگر نام برد که همواره و در هر شرایطی آماده است.
رئیس جمهور گفت: همانگونه که مشاهده می‌کنید اوایل ساعات امروز ازدحام جمعیت در بیشتر شعب اخذ رای مشاهده می‌شود و انتخابات تکمیل کننده حلقه حضور مردم و تجمیع اراده ملت است، که حضور مردم راه را برای کارهای بزرگ‌تر، تصمیمات عظیم‌تر و حرکت روشن تر هموار می‌سازد.
احمدی نژاد با تشکر صمیمانه از حضور مردم تاکید کرد: تصمیم قاطع، انقلابی و روشن مردم آینده‌ای روشن و سرشار از پیشرفت را در فراروی ملت قرار می‌دهد.
وی که پس از انداختن آرای خود نیز از سوی جمعیت استقبال کننده احاطه شده بود، خاطر نشان کرد: من از همه خوبی‌ها و بزرگواری‌های ملت تشکر می‌کنم و مطمئنم عنایات الهی و امام عصر (عج) یار و مددکار ملت به سمت قله‌های بلند پیشرفت و تعالی خواهد بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA