Asus از ۲ کارت گرافیک رونمایی کرد.

همزمان با عرضه رسمی کارت گرافیک رادئون R9 280 ، شرکت‌های بزرگ سخت افزاری از این محصول تحت برند خود رونمایی کردند. شرکت ASUS نیز همگام با سایر شرکت‌های سخت افزاری دو نمونه مختلف از کارت رادئون R9 280 خود را با سامانه خنک کننده اختصاصی DirectCU II رونمایی کرد.

محصول نخست با عنوان رادئون R9 280 DirectCU II از همان فرکانس‌های نمونه مرجع بهره می‌برد. فرکانس GPU این کارت ۸۲۷ مگاهرتز می‌باشد که در حالت Boost تا ۹۳۳ مگاهرتز افزایش پیدا می‌کند. این کارت همچنین دارای ۳ گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR5 و با فرمانس موثر ۵ گیگاهرتز می‌باشد.

[​IMG]

[​IMG]

محصول دیگر با عنوان R9 280 DirectCU II TOP عرضه شده که فرکانس‌های پردازشی و فرکانس حافظه آن از نمونه مرجع بالاتر است. فرکانس پایه پردازشی GPU این کارت ۸۷۴ مگاهرتز می‌باشد که در حالت Boost تا ۹۸۰ مگاهرتز افزایش پیدا می‌کند. همچنین فرکانس موثر حافظه گرافیکی این نمونه با ۰٫۲ گیگاهرتز افزایش نسبت به نسخه مرجع به ۵٫۲ گیگاهرتز رسیده است.

[​IMG]

[​IMG]

هر دو محصول از برد PCB غیر مرجع بهره می‌برند که تا حد زیادی شبیه برد R9 280X DirectCU II می‌باشد. همچنین هر دو کارت به سامانه خنک کننده اختصاصی شرکت ایسوس با نام DirectCU II مجهز شده‌اند.

 

منبع : فروم پرشین تولز


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA