Asus Titan Black معرفی شد

ایسوس به تازگی نسخه جدید کارت گرافیک Titan  با نام  GTX Titan Black   را معرفی نموده است که دارای فرکانس کاری ۸۸۹ MHz و مجهز به فناوری انحصاری ایسوس با نام GPU Tweak و GPU Boost 2.0 است.

GTX Titan Black   همانند برادر بزرگتر خود از یک ویژگی منحصر به فرد بهره می برد .در واقع این خانواده از کارت های گرافیکی NVidia   هم برای پردازش گرافیکی باز های کامپیوتری که نیاز به GPU قدرتمند دارند و هم برای مصارف رندرینگ بسیار مناسب می باشد. به ویژه اینکه این کارت از  ۶ گیگابایت حافظه پر سرعت GDDR 5 به همراه فناوری های GPU Boost 2.0  و G-SYNC بهره می برد. ابزار انحصاری ایسوس با نام ASUS GPU Tweak  که این کارت از آن بهره می برد به کاربران این امکان را می دهد تا  به جزئی ترین تنظیمات کارت گرافیک دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز آنها را تغییر دهند.

asus GTX Titan

علاوه بر این کاربران توسط  ابزاری با نام GPU Tweak Streaming می توانند بازی خود را به صورت آنی در شبکه به اشتراک بگذارند تا علاوه بر خود ،کاربران دیگر نیز از بازی شما لذت ببرند.
یکی دیگر از موارد جالب در مورد این کارت فناوری GPU Boost 2.0 می باشد که به این کارت امکان افزایش فرکانس تا ۹۸۰ MHz را به صورت اتوماتیک می دهد.  NVidia G-SYNC در واقع یک کیت سخت افزاری می باشد که برروی مانیتور نصب شده و به کارت گرافیک اجازه می دهد تا نرخ بازسازی تصاویر را با توجه به وضعیت های مختلف کنترل نماید که این کار از ترکیب روش نرم افزاری و سخت افزار ی انجام می شود. بدین ترتیب تصاویر نسبت به قبل بسیار بهتر و روانتر نمایش داده می شود.GTX Titan Black  از جدیدترین  رابط گرافیکی که DirectX® ۱۱٫۲ پشتیبانی می نماید. این رابط جدید به GPU Tessellation  این امکان را می دهد تا اجزاء جئومتری بهتر و خارق العاده تری را به نمایش بگذارد و در نتیجه بسیار از بازی های کامپیوتری بر پایه این رابط بیشتر مشابه یک فیلم سینمائی خواهد بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA