ASUS Z87-Deluxe

با عرضه پردازنده‌های Haswell اینتل و ارائه تراشه‌های سری ۸ این شرکت، مدل‌های متنوعی از مادربوردهای شرکت ایسوس وارد بازار جهانی و ایران ‌شده است که یکی از این نمونه‌ها مادربورد Z87-Deluxe است. این محصول امکانات و قابلیت‌ های خوبی برای ارائه کارایی مناسب در پردازش‌ های مختلف دارد.

به گزارش سافت‌گذر به نقل از فن آوری اطلاعات ایران، ایسوس در این مادربورد از قابلیت Dual Intelligent Processor 4 استفاده کرده است که امکان مدیریت چهار قابلیت Digi+Power،TPU،Fan Xpert 2 وEP را با استفاده از یک کلیک به کاربر می‌دهد.

همان‌طور که می‌دانید هریک از این قابلیت‌ ها در نسخه‌های قبل به‌صورت مجزا مدیریت می‌شد اما اکنون می‌توانید توان، دور فن، کارایی پردازنده و توان مصرفی را به‌راحتی با یک پنل مدیریت کنید. همچنین ایسوس در این محصول از یک کارت‌ شبکه مجهز به استاندارد وای‌ فای جدید ۸۰۲٫۱۱ac دو بانده با آنتن خارجی استفاده کرده است که این موضوع امکان اتصال و انتقال اطلاعات را به صورت بی‌سیم به این محصول می‌دهد.

این کارت شبکه امکان انتقال اطلاعات با سه برابر سرعت کارت شبکه با استاندارد ۸۰۲٫۱۱n را فراهم می‌کند. برای بهبود کارایی و امکان مدیریت بهتر ایسوس از نسل جدید بایوس UEFI خود در این محصول استفاده کرده که امکان مدیریت و حتی ذخیره پروفایل‌ها اورکلاک و دیگر موارد به‌راحتی فراهم می‌شود.

از دیگر امکانات موجود در این مادربورد می‌توان به قابلیت‌ های USB3.0 Boost که باعث افزایش سرعت انتقال اطلاعات تا ۱۷۰ درصد در مقایسه با USB 3.0 می‌شود، AI Suite نسخه سه برای مدیریت مادربورد و قطعات، Direct Key برای ورود آسان به بایوس بدون نیاز به زدن دکمه Del، قابلیت ۵X Protection برای محافظت بیشتر از مادربورد و وجود خروجی‌های تصویر مانند Display Port ،HDMI و Mini Display Port اشاره کرد. در مجموع این مادربورد یک محصول ایده‌آل برای کاربردهای امروزی است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA