آویرا در ایران ۲ ساله شد.

ایتنا – سه شنبه چهاردهم بهمن ماه سال ۱۳۸۸ شرکت سهندرایان (نماینده رسمی و انحصاری آویرا در ایران) با دعوت از آرتور بامن (Arthur Baumann) مدیریت فروش بین‌الملل شرکت آویرا، نشستی را با هدف بیان استراتژی شرکت سهندرایان در سال جدید و همچنین پرداختن به امکانات افزوده شده در نگارش ۲۰۱۰ ضدویروس آویرا با حضور کلیه نمایندگان شرکت از سراسر کشور و همچنین جمعی از خبرنگاران مطبوعات تخصصی در هتل سیمرغ تهران برگزار کرد.

در ابتدای این کنفرانس آیدین مهدی‌پور مدیرعامل شرکت سهندرایان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین به بیان برنامه‌های شرکت سهندرایان در سال ۱۳۸۹ پرداخت. بر این اساس شرکت در سال آتی با تقویت هرچه بیشتر نمایندگان خود و اضافه کردن محصولات امنیتی مطابق با نیاز صنعت فناوری اطلاعات کشور، مانند فایروال سخت‌افزاری (GajSheild) و چندین راهکار امنیتی دیگر افقی جدید را در سال ۱۳۸۹ در پیش روی خواهد داشت.

وی با تاکید بر اهمیت توسعه شبکه فروش نمایندگان و تلاش در جهت جذب هرچه بیشتر شرکت‌های فعال در این زمینه، اظهار امیدواری کرد که بخش اعظم فروش شرکت در سال آینده از طریق کانال فروش صورت خواهد گرفت تا شرکت سهندرایان بتواند به طور ویژه روی حوزه‌های پشتیبانی فروش و پشتیبانی فنی متمرکز گردد.

در ادامه جلسه، آرتور بامن با اشاره به سابقه شرکت اویرا در ارائه راهکارهای امنیت اطلاعات، روند رو به رشد فروش و استقبال کاربران در سراسر دنیا از آویرا را مورد توجه قرار داد و استراتژی جدید شرکت را در سال ۲۰۱۰ میلادی تشریح کرد. بر این اساس، آویرا با معرفی امکانات جدیدی در نسخه ۲۰۱۰، مواردی چون افزودن فایروال روی کلاینت‌ها (نسخه شبکه) و تقویت توان هوش مصنوعی (با معرفی نگارش دوم تکنولوژی HIPS) را در دستور کار خود قرار داده است.

وی همچنین با تاکید بر توان بالای آویرا در شناسایی انواع بدافزارها (که در حال حاضر با توجه به گزارش سازمان‌های آزمون گیرنده بالاترین توان را درمیان کلیه رقبای خود در جهان اختیار دارد) اشاره به تقویت توان پاکسازی در نگارش جدید آویرا داشت. مدیرفروش بین‌الملل آویرا همچنین تاکید داشت که شرکت سهندرایان در ایران از اولین و فعال‌ترین نماینده‌های رسمی این شرکت محسوب می‌گردد و با توجه به فروش و روند رو به رشد استقبال کاربران ایرانی از محصولات متنوع این شرکت، آویرا ایران را به عنوان یکی از بازارهای مهم و استراتژیک برای خود درنظر می‌گیرد.

در قسمت سوم جلسه نیز توفیق رمضان‌نیا (مشاور ارشد شرکت سهندرایان)، با بیان مباحث فنی در رابطه با نرم‌افزارهای ضدویروس، اشاره‌ای به آزمون‌های برگزار شده در سال‌های گذشته داشت. وی با توجه به آمار و ارقام رسمی منتشر شده آویرا را در حال حاضر قدرتمندترین ضدویروس در مقابله با تهدیدات ناشناخته دانست.

در ادامه جلسه نیز بحث آزاد نمایندگان در خصوص وضعیت فروش اویرا در کشور، برخی مشکلات در رابطه با توزیع محصولات و درخواست توسعه بیشتر فعالیت شرکت سهند رایان و حمایت‌های گسترده‌تر شرکت آلمانی اویرا انجام گرفت. پایان بخش جلسه نیز اهدای لوح تقدیر و جوایز به نمایندگان شرکت سهند رایان در سراسر کشور بود.


منتشر شده

در

,

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA