بیانیه نوزدهم

http://gdb.rferl.org/A24873B6-6EF7-468B-B5B1-BF98FF438EA3_w527_s.jpg

صمد مرفاوی پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل مس کرمان اظهار داشت:‌ بازی را خوب شروع کردیم و در نیمه اول توانستیم به دو گل برسیم. البته در این نیمه موقعیت‌های بی‌شماری داشتیم که یکی پس از دیگری از دست رفت. در نیمه اول کاملا مسلط به بازی بودیم اما در نیمه دوم با توجه به شرایط مس کرمان این تیم به بازی مسلط شد و هجومی بازی کرد. خوشبختانه توانستیم بازی را به کنترل خود در بیاوریم و در مجموع از بازیکنان تیمم راضی هستم. بچه‌ها زحمت خود را کشیدند و قبل از دیدار مقابل الاهلی عربستان با روحیه مضاعف پا به جده خواهیم گذاشت.

وی ادامه داد: هنگامی که ۲ روز تمرینات را تعطیل کردیم؛ پس از آن با هدف دیدار مقابل مس و الاهلی استارت زدیم و امیدوارم روز سه شنبه آینده بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای ایران و فوتبال کشورمان باشیم.
سرمربی تیم استقلال در خصوص شناخت نماینده عربستان گفت: فیلم بازی‌های این تیم را تماشا کرده‌ایم و نسبت به آنها شناخت داریم. البته آنها روز جمعه یک بازی حساس در فینال جام حذفی دارند و آن بازی را نیز تماشا می‌کنیم تا آنالیز خوبی از این تیم داشته باشیم. سبک فوتبالی که الاهلی بازی می‌کند چیزی شبیه به الاتحاد عربستان است با این تفاوت که مهره‌های آنها نسبت به هم متمایز است.

مرفاوی در خصوص اینکه چرا تیم استقلال زود راهی کشور عربستان می‌شود گفت: چاره‌ای نداریم چون باید دو پرواز انجام دهیم و با توجه به وضعیت اقامت‌مان تمرینات را برنامه‌ریزی کرده‌ایم.
مرفاوی در خصوص اینکه چرا استقلال پس از به ثمر رساندن گل به عقب می‌کشد گفت: در بازی امروز اگر موقعیت‌های نیمه اول‌مان تبدیل به گل می‌شد شاید شرایط نیمه دوم کاملا فرق می‌کرد، اما نگران این مسئله نیستم و برای دیدار مقابل الاهلی عربستان نیز برنامه خواهم داشت و نسبت به فوتبال آنها فوتبال بازی خواهیم کرد. این تیم بازیکنان خوبی دارد و شماره ۱۰ آنها بسیار خطرناک است اما فعلا از بروز دادن تاکتیک تیمم خودداری می‌کنم.
سرمربی استقلال در خصوص اینکه آیا این تیم هنوز در لیگ برتر شانس قهرمانی دارد یا خیر گفت: ما کار خودمان را انجام می‌دهیم ۷ مسابقه دیگر پیش رو داریم که باید ۳ امتیاز این مسابقات را بگیریم. نمی‌توان مسابقات را پیش‌بینی کرد اما اولویت ما هر ۳ جام (لیگ، حذفی و آسیا) است و برای هر کدام از آنها برنامه‌ای خاص داریم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA