بهترین صفحه نمایش مربوط به کدام تبلت است؟!

چندی پیش شاهد معرفی تبلت‌های جدید و قدرتمندی از سوی سامسونگ با نام‌های گلکسی اس ۸٫۴ و گلکسی اس ۱۰٫۵ بودیم که رقیب اساسی برای آیپد ایر و آیپد مینی محسوب می‌شدند.

 

Samsung-Galaxy-Tab-S-8.4-hands-on-2

تبلت‌هایی با صفحه‌ نمایش آمولد که در دو سایز ۸٫۴ و ۱۰٫۵ اینچی روانه بازار شدند. طراحی هر دو محصول شبیه به گلکسی اس ۵ بود.

در تست‌هایی که بر روی صفحه نمایش این تبلت‌ها انجام شده، هر دو تبلت‌ دارای نور صفحه نمایش بالایی بودند و همچنین بازتاب نور محیط از صفحه نمایش بسیار کم بود. همان طور که می‌دانید یکی از ویژگی‌های آمولد‌، کیفیت بالای آن‌ است که این دو تبلت نیز از آن بی بهره نبوده‌اند. در مقایسه‌هایی که بین گلکسی اس ۸٫۴ و ۱۰٫۵ با آیپد مینی و آیپد ایر انجام شد. تفاوت کیفیت نمایش کاملا مشهود بود و رنگ‌ها در تبلت‌های سری اس بسیار غلیظ و رنگ سیاه بسیار عمیق پخش می‌شد.

Samsung-Galaxy-Tab-S-8.4-hands-on-3

اگرچه نور صفحه نمایش تبلت‌های سری اس خوب و قابل قبول است اما تبلت لومیا ۲۵۲۰ دارای نور صفحه نمایش بهتر و بیشتری نسبت به تبلت‌های سری اس است.

در آزمایش‌هایی که از لحاظ کیفیت صفحه نمایش انجام شد، تبلت‌های سری اس سامسونگ مقام اول را کسب کردند. مقام دوم نصیب آمازون Kindle Fire HDX و مقام سوم نصیب آیپد ایر شد.

کسب مقام اول توسط تبلت‌های سری اس سامسونگ بدین معنی است که این تبلت‌ها برای تماشای فیلم، فعالیت‌های مالتی مدیا و مطالعه کتاب بسیار مناسب هستند.

منبع : ای تی رسان


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA