داوود اسدی در گذشت

داوود اسدی بازیگر ِ سریال «ساعت خوش» بامداد امروز در سن ۳۸ سالگی بر اثر سکته‌ی قلبی درگذشت. اسدي كه پس از بازي در مجموعه‌ي تلويزيوني «ساعت خوش» به كارگرداني مهران مديري در سال ۱۳۷۳ به چهره‌اي شناخته شده براي بسياري از بينندگان تلويزيوني و خصوصا جوانان تبديل شده بود، طي سال‌هاي اخير كمتر به ايفاي نقش در سريال‌ها پرداخت. وي بهمن ماه ۸۶ در مجموعه‌ی تلويزيوني «خط شكن» به كارگرداني مسعود تكاور ايفاي نقش كرد. آخرين فعاليت هنري داوود اسدي در عرصه‌ی سينما و تلويزيون نيز بازي در مجموعه‌ی «تلفن همراه» به كارگرداني مسعود تكاور بوده و يك روز از بازي وي در اين سريال ۲۰ قسمتي نيز باقي مانده بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

17 پاسخ به “داوود اسدی در گذشت”

 1. نیم‌رخ
  ناشناس

  رروحش شاد.

 2. مهستی نیم‌رخ
  مهستی

  از شنیدن این خبر خیلی ناراحت کننده شوکه شدم و خیلی گریه کردم.ولی اونچیزی که بیشتر آزرده و ناراحتم کرده اینه که ششنیدم یه فرزند 3 ماهه از داداش داوود دوستداشتنیمون به یادگار مونده.امیدوارم که در آینده به خوبی راه پدرش را ادامه بده.روحش شاد و یادش همیشه در دلهایمان باقی.خدا به خانواده اش صبر بده.

 3. علی نیم‌رخ
  علی

  اازشنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم.من داود را خیلی دوست دداشتم.و به همی مردم و دوستانش مثل نادر سلیمانی ارژنگ اامیرفضلی و…تسلیت میگویم.

 4. فائزه نیم‌رخ
  فائزه

  وواقعا شكه شدم اصلا باور نمي كنم اميدوارم يادش را در دلهايمان زنده نگه داريم

 5. نسیم نیم‌رخ
  نسیم

  مممن واقعا شوکه شدم وخیلی متاسف امیدوارم غریق ارامش ابدی ششود.

 6. نسیم از اصفهان نیم‌رخ
  نسیم از اصفهان

  زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست ونام اوتاابد جاودان باد.

 7. نیروانا نیم‌رخ
  نیروانا

  امیدوارم به ارامش جاودان دردیار باقی برسد.

 8. حامد نیم‌رخ
  حامد

  منم مثل دوستان و هموطنان عزیزم از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم. امیدوارم که روحش در آسایش و آرامش باشه.

 9. آرمان نیم‌رخ
  آرمان

  خدا رحمتش کنه

 10. امید نیم‌رخ
  امید

  هنوزباورم نمیشود یک جوان 38ساله وسکته قلبی؟آخر چرا؟با این حال به خانواده اش به دوستانش وبه تمامی کسانی که دوستش داشتند تسلیت می گویم .روحش شاد،قرین رحمت الهی وخاطرش همیشه زنده باد.یک گله از تلویزیون خودمان: داوود برای این رسانه کم زحمت نکشید آیا اندازه اش همین چند ثانیه اطلاع دهی از خبر فوتش و زمان ومکان تشییع جنازه اش بود؟

 11. کوروش نیم‌رخ
  کوروش

  چچه مظلومانه و بی صدا در بحبوحه نوروز مانند تمام نقشهایی که بازی کرده بود آرام پر کشید باز ی او در کتاب فر وشی هدهدیک بازی ماندگارشد هنری ساعت خوش هرگز فراموشت نمی کنیم

 12. فرناز نیم‌رخ
  فرناز

  نمیدونم چرا صدا وسیما وقتی یه هنرمند یا ورزشکار میمیره فقط چند ثانیه خبرش رو میده مثل عبدالهی نیک خواه بهرامی و خدا بیامرز داوود اسدی و….مگه اینا انسان نیستن ؟شاید هم فقط ….واقعا که !!!

 13. حنانه نیم‌رخ
  حنانه

  خیلی دردناک بود.منم به همه تسلیت می گم . روحش شاد…

 14. مریم نیم‌رخ
  مریم

  من هم احساسم همانند دیگران است اما کمی شاید بیشتر.چون دو باری آقای اسدی رو از نزدیک دیده بودم و یک طرحی رو که از پرتره ایشان کار کرده بودم، بهشون هدیه داده بودم…از خاطر من که نمی رود.خدایش بیامرزد.

 15. هاله نیم‌رخ
  هاله

  آخه چرا مرد ؟مگه چش بود آهان تصادف کرده بود

 16. سروش بهمنی نیم‌رخ
  سروش بهمنی

  بسیار ناراحت و متاسف شدم وقتی که اسم ایشون رو توی ایترنت دیدم….. یاد دوران کودکی با بازی های بچه های گروه ساعت خوش بخیر…. چه روز گاری بود…..امید وارم روح این هنرمند عزیز شاد و غریب رحمت خداوند قرار بگیرد.

 17. فهيمه نیم‌رخ
  فهيمه

  اتفاق ناگهاني و تلخي بود من اين مصيبت دردناك رو به خانوادئه داوود و دوستان نزديكش مخصوصا بچههاي طنز تسليت ميگم و اميدوارم روحش شاد باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA