نتایج آرا اصفهان انتخابات نهم مجلس

نتایج آرا اصفهان ،انتخابات نهم مجلس

محمد مهدی اسماعیلی در مورد نتایج قطعی انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های استان اصفهان اظهار داشت: در حوزه اردستان بخشایش اردستانی با کسب 11 هزار و 24 رای بیشترین آرای مأخوذه را در این حوزه انتخابیه کسب کرد.
وی افزود: در شهرستان نطنز و قمصر محمد فیروزی با به دست آوردن 12 هزار و 956 رای بیشترین آرا را برای ورود به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به دست آورد.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان ادامه داد: در حوزه انتخابیه نائین نیز سید محمدرضا طباطبائی با کسب 10 هزار و 287 رای به عنوان نماینده این شهرستان وارد خانه ملت شد.
وی با بیان اینکه سید محمد حسین محمدی با رای 24 هزار و 365 مورد از حوزه گلپایگان و خوانسار به مجلس راه یافت، تصریح کرد: در حوزه خمینی‌شهر نیز محسن صرامی با کسب 31 هزار و 135 رای و در حوزه فریدن، فریدون شهر و چادگان محمد علی اسفنانی توانست با 34 هزار و 693 رای وارد مجلس نهم شوند.
اسماعیلی اضافه کرد: همچنین برای حوزه نجف آباد و تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی با 65 هزار و 759 رای گوی سبقت را از سایر رقبای خود ربود و به بهارستان راه یافت.
وی ادامه داد: حسین علی حاجی نیز با 56 هزار و 588 رای از حوزه شاهین‌شهر و برخوار و میمه بر مسند سبز بهارستان نشست.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان تصریح کرد: آرا مردم در حوزه شهرضا و دهاقان عوض حیدرپور را با 20 هزار و 737 رای وارد بهارستان کرد و در فلاورجان نیز سید ناصر موسوی لارگانی با 83 هزار و 81 رای همچون دوره قبل به مجلس راه یافت.
وی با اشاره به اینکه علی ایران‌پور با 17 هزار و 742 رای از حوزه مبارکه به مجلس راه یافت، افزود: عباس علی منصوری نیز با احراز 149 هزار و 194 رای مجوز ورود به خانه ملت را کسب کرد.
اسماعیلی با بیان اینکه در دو حوزه لنجان و سمیرم به دلیل رقابت تنگاتنگ انتخابات به دور دوم کشیده شد، اظهار داشت: آقایان منصوری و محسن کوهکن به ترتیب با کسب 22 هزار و 927 رای و 19 هزار و 922 رای از حوزه لنجان و بهروز جعفری با 9 هزار و 342 و پیرمرادیان با 10 هزار و 746 رای از شهرستان سمیرم باید در دور دوم رقابت خود را ادامه دهند تا تکلیف این دو کرسی در دو شهرستان یاد شده مشخص شود.
وی در ادامه با بیان اینکه از 653 شعبه صندوق اخذ رای در شهرستان اصفهان تا این لحظه 644 صندوق شمارش شده است، بیان داشت: حسن کامران دستگردی با کسب 218 هزار و 119 رای در صدر نامزدهای انتخابی اصفهان قرار دارد و به طور مستقیم مجوز ورود به بهارستان را به دست آورد.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان تصریح کرد: پس از کامران حجت‌الاسلام سالک، نیره اخوان، عباس مقتدایی، حمیدرضا فولادگر، مرتضی طلایی، مجید نادرالاصلی، حجت‌الاسلام ناصری و نیکدستی مقام‌های دوم تا نهم را آن خود کردند.
وی در پاسخ به این پرسش که زمان برگزاری دور دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چه زمانی است، گفت: زمان دقیق آن هنوز اعلام نشده و احتمال می‌رود اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت سال 91 این انتخابات برگزار شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

یک پاسخ به “نتایج آرا اصفهان انتخابات نهم مجلس”

 1. hadi نیم‌رخ
  hadi

  باسمه تعالی شانه
  با سلام، احترام و قبولی بندگی و طاعات
  من لم يشكر المخلوق لم يشكر الخالق
  ابن ابی البلاد می‏گوید:از حضرت امام رضا (ع) شنیدم که می‏فرمودند: شکر خدا را بجا نیاورده است آنکه از مردم تشکر نکند.
  امام خمینی: اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد.
  مقام معظم رهبری: انشاءا… انتخابات مجلس نهم پر شور، با احساس، با بصيرت، با حضور فراوان مردم انجام خواهد گرفت.

  سلام و درود خدا بر شما رادمردان پولادین اراده، مردم وفادار،آگاه و همیشه در صحنه، که چنین مقتدرانه مشت محکمی بر دهان بدخواهان جمهوری اسلامی ایران زدید و قلب قطب عالم امکان آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفداء و عجل فرجهم را خرسند نمودید.
  احسنت بر این مردمان غیور، سرافراز و با بصیرت؛ امروز بار دیگر لبخند رضایتمندی را با حضور پرشور و شعورتان بر لبان حضرت امام،رهبری عزیز،مراجع عظام و شهداء نشاندید.
  چشمان تحلیل گران و ناظران بین المللی را با رقم زدن حماسه ای بزرگ، خیره کردید. حضور شکوهمند مردم در پای صندوق های رای،در روز دوازده اسفند ماه سال جهاد اقتصادی،یک بار دیگر ثابت کرد که ایران اسلامی همیشه زنده است و در صعود به پله های تکامل و همدلی ، لحظه ای درنگ نخواهد کرد.
  مردم شریف و انقلابی حوزه انتخابیه، شهر شهیدان و ایثارگران هشت سال دوران طلایی دفاع مقدس و شهر عالمانی نامدار و فقیهانی عالیقدر؛ درود بر شما که با این حضور حداکثری در انتخابات مجلس نهم، برگ زرین دیگری بر کارنامه افتخارات این دیار افزودید.
  .حقیر به عنوان کمترین خادم بر خود فرض می‌دانم، سپاس خود را از این حضور دشمن شکن و سرنوشت ساز بر تک تک شهروندان که پیروز واقعى میدان هستند ابراز داشته و بی‌تردید افزایش آراء در این دوره نشانه اعتماد مردم به این نظام الهی و اسلام ناب محمدی (ص) است، که امیدوارم دولت و مجلس محترم فراموش نکرده و جبران این همه محبت را بکنند.
  اخلاق و ادب سیاسى واعتقاد به دمکراسى و مردم سالارى دینی و از باب اینکه رقابت باید به رفاقت تبدیل شود حکم میکند، ضمن ادب و احترام به دیگر نامزدها که اساتید بنده هستند، پیروزى برادر بزرگوارمان و ابن الشهید جناب آقای ابوترابی را در انتخابات مجلس نهم تبریک عرض نموده و امید روزافزون دارم که به دور از هر گونه شائبه سیاسى و جناحى(چپ و راست، اصول گرا یا اصلاح طلب) صرفاً به دنبال قانونگذاری، رفع مشکل جدی بی آبی و پی گیری مطالبات آبادانی و فرهنگی مردم غیور وسربلند جاى جاى حوزه انتخابیه بوده و با عقلانیت و درایتی که از حضرتعالی سراغ دارم همه مردم را با هر دیدگاه وتفکر به یک گونه نگریسته و خدمتگزار واقعى آنها،ایران عزیز و جهان اسلام خصوصا دراین جنبش های جهانی و بیداری اسلامی باشید، همچنین از تلاش های دیگر همسنگران و عزیزان نامزد که باعث شور انتخاباتی و حضور حداکثری شدند و با بذل تمام توان و آبروی خود در این کارزار سخت شرکت کرده و رونق بخش این انتخابات بودند، خصوصا جناب آقای دکتر سعادت در دوران مسئولیت شان در دو دوره هفتم و هشتم مجلس شوراى اسلامى کمال سپاسگزارى را دارم.
  هر چند انتظار می‌رفت فضای انتخابات به گونه‌ای باشد که شاهد بد اخلاقی و بد عدالتی نباشیم و توقع می رفت صادقانه و فقط به کارنامه و قابلیت های خود بپردازیم نه به تضعیف و تخریب دیگران، بنده به نوبه خود از دوستانی که علیه بنده قلمی زده یا سخنی راندند گلایه ای نداشته و راضی ام و از خداوندکریم متعال و شهداء خواهانم از قصور وگناهانمان بگذرند.
  اینجانب به جهت انجام ادای دین به اصالت خود، شهیدان این دیار و خدمت به مردم بزرگوار و قدرشناس وارد صحنه شده و خدای بزرگ را شاکرم که توانستم در گرم نمودن فضای انتخابات و حضور حداکثری مردم نقش داشته باشم و اکنون که توفیق خدمت در سنگر مقدس خانه ملت میسر نگردید، بر خود لازم می‌دانم از اظهار لطف و عنایت خالصانه تک تک دوستان و اساتید در کل شهرها و مناطق خصوصا عزیزان قرارگاه یادیاران که بدون هیچ چشم داشتی روزها و ساعت ها یار و مددکار بنده بودند سلام،ادب و تشکر ویژه داشته و از تمام عزیزانی که زحمت کشیدند خصوصأ مسئولین برگزاری انتخابات(اجرایی و نظارت)، ائمه جمعه و جماعات تقدیر نمایم و به همه عزیزان همشهری خود، این اطمینان را می دهم که در صورت نیاز آنچه در توان دارم در جهت آبادانی منطقه و حل مشکلات مردم با هماهنگی مسئولین و همکاری نماینده منتخب مان به کار خواهم گرفت.
  امید واثق دارم همه مسئولین همگام با برنامه ها و سیاست های کلی و سند چشم انداز به این تفکر انقلابی و زیبا که اختلافات بس است بیائم با همدلی و احترام متقابل به داد مردم برسیم جامعه عمل بپوشانند تا موجب رضایت پروردگار عالمیان گردند.
  انشاءا… بتوانیم شاگردان با اخلاصی در مکتب قرآن و اهل بیت (ع) و سربازان وفاداری برای انقلاب و رهبری عزیز بوده و شرمنده شهداء، جانبازان، مردم و مراجع عظام نشویم.(خدایا چنان کن سرانجام کار…..تو خوشنود باشی و ما رستگار)
  واجعلنا من الشهداء و الصالحین
  با تشکر، سلامتی و آرزوی توفیق 09130220313
  م م ر صالحی نامزد دوره نهم مجلس شورای اسلامی
  نجف آباد،تیران وکرون 11/04/1433 مصادف با 14/12/1390

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA