سریع و آتشین ۶ هم می آید!

به گزارش خبرگزاری فارس، هم زمان با پایان فیلم‌برداری این فیلم عکس‌های تازه‌ای از آن منتشر شد و احبار و اطلاعات تازه‌ای، در اختیار مطبوعات قرار گرفت.

تهیه‌کنندگان «سریع و آتشی» می‌گویند اکشن این فیلم، قوی‌تر و بیشتر از اکشن پنج قسمت قبلی آن است و چند سکانس پرهیجان انفجار دارد.

آن‌ها وعده داده‌اند که تماشاگران قسمت‌های قبلی این مجموعه فیلم، از ششمین قسمت آن رضایت بیشتری داشته باشند.

مسئولان کمپانی یونیورسال همچنین فاش کردند کالین فارل بازیگر ایرلندی تبار سینما هم به عنوان بازیگر مهمان، نقش کوتاهی در فیلم دارد.

«سریع و آتشی ۶» برای نمایش عمومی در ۲۴ ماه مه ۲۰۱۳ آماده می‌شود و یکی از اولین محصولات پر سر و صدای فصل تابستان سال آینده میلادی محسوب می‌‌شود که به دیدار تماشاگران سینما می‌آید.

جاستین لین (که سه سال قبل با «سریع و آتشی ۵» به احیای این مجموعه فیلم پرداخت ) بار دیگر به عنوان کارگردان با این پروژه همکاری کرده است.

پل والکر و وین دیزل بازیگران اصلی این مجموعه فیلم، باز هم در نقش دو پلیس وظیفه شناس -که دلبستگی زیادی به اتومبیلی رانی دارند- در ششمین قسمت فیلم ظاهر شده‌اند.

دواین جانسون (معروف به راک) هم که از قسمت پنجم به این مجموعه فیلم پیوست، در کنار این دو بازیگر یکی از نقش‌های مهم «سریع و آتشی ۶» را بازی می‌کند.

هزینه تولید این قسمت از فیلم ۱۰۰ میلیون دلار شده که بخش مهمی از آن اختصاص به سکانس‌های انفجار دارد.

با وجود پایان کار فیلم‌‌برداری فیلم، سازندگان آن هنوز هم خط اصلی قصه را فاش نکرده‌اند و می‌گویند تا زمان اکران عمومی آن، قصه فیلم را در اختیار رسانه‌های گروهی نخواهند گذاشت.

بازیگران فیلم هم از صحبت با رسانه‌های گروهی در این ارتباط منع شده‌اند سازندگان فیلم می‌گویند تماشاگران با دیدن قصه فیلم، شگفت زده و هیجان زده خواهند شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA