سارقان خانه فردوسی پور

سارقان: در حین دزدی متوجه شدیم خانه فردوسی‌پور است

خبرگزاری فارس: متهمان سرقت از خانه عادل فردوسی‌پور مدعی شدند در حین دزدی از این خانه با دیدن عکس فردوسی‌پور متوجه هویت صاحبخانه شده‌اند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، دی ماه گذشته مأموران مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران از خبر دزدی از خانه عادل فردوسی‌پور مجری برنامه ۹۰ شبکه سوم سیما با خبر شدند.
مأموران با بررسی از صحنه ارتکاب سرقت دریافتند یک تیم از دزدان حرفه‌ای با روش توپی‌زنی اقدام به سرقت از خانه این مجری تلویزیونی کرده‌اند.
با توحه به زمان پخش قسمت‌های جنجالی برنامه ۹۰ این احتمال مطرح شد که برخی از افراد خاص با هدف خرابکاری دست به این اقدام زده‌اند و از خانه وی سرقت کرده‌اند.
تحقیقات ادامه یافت تا اینکه چندی بعد مشخص شد سارقان افراد خرابکار نبوده و بلکه یک تیم از دزدان کاملاً حرفه‌ای هستند که به احتمال زیاد بدون اطلاع از اینکه منزل متعلق به فردوسی‌پور است، اقدام به سرقت کرده‌اند.
تحقیقات بر روی اموال سرقتی شامل مبلغ یک هزار دلار و یک هزار یورو به همراه مقداری طلا و جواهر به همراه لپ‌تاب فردوسی‌پور که توسط سارقان دزدیده شده بود انجام شد تا اینکه چند متهم در یکی از شهرهای غربی کشور شناسایی شدند.
با ادامه تحقیقات یکی از متهمان دستگیر شد و با شروع تحقیقات به ۱۰فقره سرقت به شیوه شکستن قفل اعتراف کرد اما تحقیقات برای دستگیری ۲ همدست فراری وی همچنان ادامه یافت.
سرانجام ۲ متهم دیگر نیز دستگیر شدند و به این ترتیب هر ۳ متهم در بازجویی به ارتکاب سرقت اعتراف کردند اما مدعی شدند پیش از سرقت از هویت صاحبخانه اطلاعی نداشته‌اند و صرفاً در حین سرقت با دیدن یکی از عکس‌های موجود در منزل متوجه شده‌اند خانه متعلق به عادل فردوسی‌پور است.
تحقیقات از این افراد همچنان ادامه دارد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

2 پاسخ به “سارقان خانه فردوسی پور”

 1. davood نیم‌رخ
  davood

  salam haji jan marhemat kon ye mail be man bezan
  man email azat peyda nakardam
  mamnoon

 2. hossein نیم‌رخ
  hossein

  salam be manam sar bezan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA