خداحافظی دانیل رادکلیف با نقش هری پاتر

بنابر گزارش خبرگزای مهر، دانیل رادکلیف احتمالا در فیلم “هیولاهای خیالی و زیستگاه‌هایشان” که فیلم آینده هری پاتری بر مبنای داستانی از جی.کی.رولینگ خواهد بود، نقشی بر عهده نخواهد داشت.
دانیل رادکلیف که در مجموعه “هری پاتر” در نقش این قهرمان ظاهر شده بود، گفت فکر نمی کند در این فیلم جدید جایی داشته باشد. او در مصاحبه ای جدید یادآور شد: ما وقتی ۴۰ ساله باشیم دیگر نمی توانیم در نقش این شخصیت ها ظاهر شویم.
با این حال رادکلیف کاملا این احتمال را رد نکرده و می گوید: من نمی دانم رولینگ در حال نوشتن چیست. من منتظرم تا خبرهای جدیدتری بشونم چون اصلا نمی دانم در این فیلم جدید قرار است چه اتفاق هایی بیفتد.
ماه پیش اعلام شد جی کی رولینگ فیلمنامه فیلم جدیدی را با موضوع دنیای هری پاتر می نویسد. این فیلمنامه با تمرکز بر کتاب “هیولاهای خیالی و زیستگاه های آنها” نوشته می شود و این کتابی است که رولینگ آن را در خلال مجموعه “هری پاتر” منتشر کرده بود و موضوع آن به نوعی بر همان جهان جادویی هری پاتر تمرکز داشت .
این کتاب یکی از کتاب های درسی مدرسه خیالی هاگوارتز بود که توسط نیوت اسکاماندر نوشته شده بود. موضوع این کتاب به هفتاد سال پیش از داستان هری پاتر مربوط است و این داستان درسال ۱۹۲۱ می گذرد .
رادکلیف در مصاحبه با مووی فون نیز گفت: من وقتی خیلی کم سن وسال بودم موفقیت زیادی کسب کردم و این شانس را به دست آوردم تا از بهترین افراد حاضر در صنعت فیلمسازی یاد بگیرم اما در همان زمان مجبور به انجام کارهای زیادی هم بودم که سخت بود و در ضمن این نقش باعث شد که خیلی ها نخواهند مرا به عنوان یک شخصیت دیگر بپذیرند. با این حال می دانم این یکی از بهترین چیزها برای من بود و من آن را با همه عواقبش می پذیرم .
کمپانی برادران وارنر که فیلم های قبلی “هری پاتر” را ساخته قصد دارد این فیلم جدید را بسازد و پینشهاد نوشتن فیلمنامه آن را نیز همین کمپانی به رولینگ داد .
به گفته رولینگ در این فیلم مخلوقات و شخصیت های جدیدی جای خواهند داشت .
رولینگ گفته بود “هیولاهای خیالی” ادامه یا مقدمه ای بر کتاب هری پاتر نیست بلکه گسترش جهان جادویی هری پاتر است .


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA