مثل هیچکس زمانش مشخص شد.

ساعت پخش سریال «مثل هیچکس» در ماه رمضان مشخص شد

خبرگزاری فارس: مجموعه تلویزیونی «مثل هیچکس» به کارگردانی «عبدالحسین برزیده» در ایام ماه رمضان هر شب به جز روزهای جمعه ساعت ۲۱:۴۰ روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مجموعه تلویزیونی «مثل هیچکس» به تهیه کنندگی «محمد علی اسلامی» ساخته شده و تصویربرداری آن این هفته به پایان می‌رسد.
بنابر این گزارش، این سریال تلویزیونی که قالبی اجتماعی و خانوادگی دارد، اولین سریال مناسبتی امسال است که با فیلمنامه‌ای از «علی اکبر محلوجیان»جلوی دوربین رفت و بازیگرانی چون حسین یاری (داداشی)، حمید ابراهیمی (محمدباقر)، جواد عزتی (محمد حسن)، شاهرخ استخری (محمد امیر)، رامین راستاد (کاظم)، ابراهیم ورزیده (عباس)، اصغر همت (جواد)، مهران رجبی (آمیرزا)، پرویز پورحسینی (عمو علی)، نفیسه روشن (اشرف)، حنانه شعشعانی (نیلوفر)، عباس امیری (حاج نصرت)، مرضیه لشگری (عمه بتول)، آتنه فقیه نصیری، مریم رهبری و سوگل طهماسبی در آن ایفای نقش می‌کنند.
سریال «مثل هیچ‌کس» که پیش از این «داداشی» نام داشت، در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه‌ای شب‌های ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و روایت‌گر داستان برادر بزرگ یک خانواده است که همه او را «داداشی» صدا می‌کنند. پدر خانواده فوت می‌کند و داداشی مسئولیتش در خانواده دو چندان می‌شود…
«محمد علی اسلامی» پیش از این تهیه کنندگی سریال تلویزیونی «زیر تیغ» را بر عهده داشت که در زمان پخش خواد توانست نظر بسیاری از مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA