دو قسمت دیگر از I am Legened ساخته میشود.

کمپانی برادران وارنر خبر از تولید قسمت دوم «من افسانه هستم» می‌دهد؛ این در حالی است که ویل اسمیت بازیگر نسخه اصلی در پایان قصه فیلم جان خود را از دست داد.

بنابر گزارش تکمیلی سینما باکس به نقل از فارس، مسئولان این کمپانی می‌گویند موفقیت بالای مالی جهانی فیلم، آنها را به فکر ساخت دومین قسمت آن انداخته است.

کمپانی برادران وارنر اعلام کرده قصد تولید دو قسمت تازه از «من افسانه هستم» را دارد، که اولی یک پیش‌درآمد بر قصه قسمت اول آن خواهد بود.

به این ترتیب، ماجراهای قصه این فیلم به دورانی قبل از شروع قصه قسمت اول برمی‌گردد و به کمک آن، می‌توان کاراکتر ویل اسمیت را زنده کرد.

i-am-legend-1

اما دومین فیلم دنباله‌ای بر قسمت اول آن خواهد بود و باید دید سازندگان آن فیلم پس از مرگ کاراکتر ویل‌اسمیت، چه کسی را جایگزین او به عنوان شخصیت اصلی قصه خواهند کرد.

آکیوا گلدسمن تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس سرشناس دنیای سینما، دو فیلم‌نامه قسمت‌های جدید «من افسانه هستم» را می‌نویسد.

i-am-legend-2

بحث تولید قسمت تازه «من افسانه هستم» در حالی مطرح می شود که ویل اسمیت هفته قبل اعلام کرد در قسمت تازه «روز استقلال» بازی نخواهد کرد.

ویل اسمیت در حالی گفت در قسمت‌های جدید اکشن علمی تخیلی و دلهره‌آور «روز استقلال» بازی نخواهد کرد، که بحث حضور یا عدم حضور او در این مجموعه فیلم، چند سال است که ادامه دارد.

این بازیگر چند روز قبل طی تماسی با مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم، اعلام کرد در دو قسمت دوم و سوم این فیلم بازی نمی‌کند.

I Am Legend

کمپانی فوکس قرن بیستم این موضوع را به صورت رسمی اعلام نکرده است. ولی نزدیکان به اسمیت و این کمپانی، خبر فوق را تائید کرده‌اند .

رولند آمریخ کارگردان آلمانی تبار نسخه اصلی (که امر کارگردانی قسمت‌های دوم و سوم آن را هم به عهده دارد) ماه اکتبر گفت که جیمز واندر‌بیت دو فیلم‌نامه برای این مجموعه فیلم آماده کرده است.

i-am-legend-4

این فیلم‌نامه‌ها دارای حال و هوای متفاوتی هستند و در یکی از آنها کاراکتر استیو میلر حضور دارد و در یکی دیگر، قصه بدون حضور او به مسیر خود ادامه می‌دهد.

استیو میلر یک خلبان سیاه‌پوست بود که در نسخه اصلی به جنگ با سفینه مهاجم فضایی رفت و نقش او را، ویل اسمیت بازی می‌کرد.

منبع : سینماباکس


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA