اینترنت کند!

عضو کمیسیون صنایع و معادن با اعتراض به قیمت اینترنت در کشور اعلام کرد: وزارت ارتباطات نباید برای ارائه این سرویس به دنبال سود زیاد باشد و باید با اتخاذ راهکارهای مناسب قیمت اینترنت را کاهش دهد.

نادر قاضی پور با بیان اینکه سرعت اینترنت باید افزایش و قیمت آن کاهش یابد، گفت: وزارت ارتباطات و شرکت‌های وابسته به آن نباید هزینه اضافی از مشترکان دریافت کنند.
وی ادامه داد: با رفع این محدودیت‌ها بسیاری از مشکلات فعلی عقب‌ماندگی در بخش اینترنت و کاربردهای آن حل خواهد شد.
وی با بیان اینکه کمیسیون صنایع و معادن در این باره رسیدگی های لازم را انجام خواهد داد، اعلام کرد: همچنین در کمیته تحقیق و تفحص از شرکت مخابرات نیز به این موضوع رسیدگی کرده و برای ساماندهی این مساله به آن اشاره شده است.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون وضعیت وزارت ارتباطات و فناوری مشخص نیست و احتمال انحلال آن وجود دارد، گفت: با روشن شدن تکلیف این وزارتخانه و درصورت ابقای آن وزیر ارتباطات در این باره باید توضیحاتی ارائه دهد و هرچه زودتر در زمینه ساماندهی وضعیت اینترنت در کشور اقداماتی را در دستور کار خود قرار دهد.
هم‌اکنون و براساس تعرفه جدید اعلام شده از سوی سازمان تنظیم مقررات، نرخ پهنای باند 64 کیلو بیت بر ثانیه مبلغ 868 هزار ریال، 128 کیلو بیت بر ثانیه یک میلیون و 736 هزار ریال، 256 کیلو بیت بر ثانیه رقم دو میلیون و 604 هزار ریال، 512 کیلو بیت بر ثانیه مبلغ 4 میلیون و 340 هزار ریال، برای 1034 کیلو بیت رقم 7 میلیون و 812 هزار ریال و برای 2048 کیلو بیت رقم 13 میلیون و888 هزار ریال است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA