اینترنت کند!

عضو کمیسیون صنایع و معادن با اعتراض به قیمت اینترنت در کشور اعلام کرد: وزارت ارتباطات نباید برای ارائه این سرویس به دنبال سود زیاد باشد و باید با اتخاذ راهکارهای مناسب قیمت اینترنت را کاهش دهد.

نادر قاضی پور با بیان اینکه سرعت اینترنت باید افزایش و قیمت آن کاهش یابد، گفت: وزارت ارتباطات و شرکت‌های وابسته به آن نباید هزینه اضافی از مشترکان دریافت کنند.
وی ادامه داد: با رفع این محدودیت‌ها بسیاری از مشکلات فعلی عقب‌ماندگی در بخش اینترنت و کاربردهای آن حل خواهد شد.
وی با بیان اینکه کمیسیون صنایع و معادن در این باره رسیدگی های لازم را انجام خواهد داد، اعلام کرد: همچنین در کمیته تحقیق و تفحص از شرکت مخابرات نیز به این موضوع رسیدگی کرده و برای ساماندهی این مساله به آن اشاره شده است.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون وضعیت وزارت ارتباطات و فناوری مشخص نیست و احتمال انحلال آن وجود دارد، گفت: با روشن شدن تکلیف این وزارتخانه و درصورت ابقای آن وزیر ارتباطات در این باره باید توضیحاتی ارائه دهد و هرچه زودتر در زمینه ساماندهی وضعیت اینترنت در کشور اقداماتی را در دستور کار خود قرار دهد.
هم‌اکنون و براساس تعرفه جدید اعلام شده از سوی سازمان تنظیم مقررات، نرخ پهنای باند ۶۴ کیلو بیت بر ثانیه مبلغ ۸۶۸ هزار ریال، ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه یک میلیون و ۷۳۶ هزار ریال، ۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه رقم دو میلیون و ۶۰۴ هزار ریال، ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه مبلغ ۴ میلیون و ۳۴۰ هزار ریال، برای ۱۰۳۴ کیلو بیت رقم ۷ میلیون و ۸۱۲ هزار ریال و برای ۲۰۴۸ کیلو بیت رقم ۱۳ میلیون و۸۸۸ هزار ریال است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA