Ipad جدید با چیپ جدید.

اپل امسال آیپدهای خود را کمی زودتر از سال های گذشته بروزرسانی خواهد کرد. آیپدهای جدید امسال به چیپ A8 و نیز سنسور TouchID مجهز می شوند. همچنین باید منتظر آیپد ۱۲٫۹ اینچی در سال ۲۰۱۵ باشیم.

به گزارش سافت گذر، یک تحلیلگر آگاه در KGI که پیش تر وجود TouchIDدر iPhone 5s را پیش بینی کرده بود، می گوید اپل امسال iPad Air و iPad mini with Retina display را برای افزایش آمار فروش تبلت های خود تا پایان سال ۲۰۱۴ بروزرسانی خواهد کرد.

به گفته ی این تحلیلگر، iPad Air نسل دوم به سیستم روی چیپ A8 مجهز شده و از سنسور TouchID نیز بهره خواهد برد. همچنین پیش بینی می شود اپل از دوربین ۸ مگاپیکسلی در آیپد جدید خود استفاده کنند.

البته iPad mini نیز از این قاعده مستثنی نیست، چرا که iPad mini 2 نتوانست انتظارات اپل را در فروش برطرف کند. برخی علت آن را افزایش ضخامت و وزن آیپد مینی با نمایشگر رتینا نسبت به نسخه ی قبلی آن می دانند. “ما فکر می کنیم آیپد مینی با نمایشگر رتینا، همان اشتباهی را انجام داد که The New iPad مرتکب آن شده بود. افزایش ضخامت و وزن در راستای افزایش رزولوشن.”

iPad mini جدید با همان اندازه های قبلی، امسال در سه ماهه ی سوم ۲۰۱۴ و کمی زودتر از سال گذشته بروزرسانی خواهد شد. این در حالیست که احتمال می رود تعداد تولید آن کمتر از iPad mini سال قبل باشد و در عوض، مدل قدیمی تر نیز به فروش خود با قیمتی کمتر ادامه خواهد داد.

در آخر او به آیپد بزرگ ۱۲٫۹ اینچی اشاره می کند که احتمالاً در سال ۲۰۱۵ رونمایی خواهد شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA