جیمز باند جدید در راه هند

به گزارش خبرگزاری فارس، مایکل جی ویلسن و باربارا بروچلی تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم جیمزباند برای این منظور با وزیر فرهنگ و توریسم ترکیه ملاقات و گفت‌وگو کردند.
مسئولان کشور ترکیه، فیلم‌برداری «باند 23» در شهر استانبول را تأیید کرده‌اند و گفته‌اند برخی از صحنه‌های فیلم هم در خارج از این شهر فیلم‌برداری خواهد شد.
تحلیل‌گران سینمایی عقیده دارند اعلام خبر تولید «باند 23» در ترکیه، باعث رونق گرفتن صنعت توریسم این کشور می‌شود
قبل از این، کشورهایی که فیلم‌های جیمزباندی در آن‌جا فیلم‌برداری شده‌اند، به صورت لوکیشن‌هایی درآمده‌اند که مورد بازدید کلان دوستداران این مجموعه فیلم قرار گرفته‌اند.
منابع نزدیک به پروژه «باند 23» می‌گویند حدود 10 تا 15 دقیقه از قصه فیلم در کشور ترکیه می‌گذرد و به همین دلیل، سازندگان فیلم حدود 2 هفته مهمان این کشور خواهند بود.
دانیل کریگ در این فیلم یک بار دیگر در نقش مامور دو صفر ایفای نقش خواهد کرد و هنوز معلوم نیست کلید فیلم‌برداری آن چه زمانی زده می‌شود.
«باند 23» نام موقت فیلم است و توسط سام مندس فیلم‌ساز انگلیسی کارگردانی خواهد شد. سازندگان فیلم تلاش دارند کار فیلم‌برداری آن را اوایل ماه آینده شروع کنند.
برنیس بازیگر جوان فرانسوی نقش اول زن فیلم را بازی خواهد کرد. «باند 23» برای نمایش عمومی در ایام کریسمس سال 2012 آماده خواهد شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA