بیانیه شماره هفدهم ممیز یک دهم مرفاوی!

اینجانب غلامعلی مرفاوی دده بالا! ، مربی دائم البازنده استقلال! بیانیه جدیدم رو برای طرفداران جنبش راه شرمندگی (جرش!) اعلام میدارم.

من صمد مرفاوی اگرچه آقای قلعه نوعی رو به عنوان یک برنده اصلا قبول ندارم و ایشون با اینکه صدر جدول رو چسبیده ولم نمیکنه اما از نظر ما این یک تقلب آشکار در سیستم داوری بوده و هست و خواهد بود و همه میدونند!

چیزی که مشخصه ما کلا ۲ بار با سپاهان بازی داشتیم و هر ۴ بار توش داور تقلب کرده . حداقل نسبت تفاضل گل ما با سپاهان ۶ به ۳ بوده که به استنادهای زیر انشالله در آینده دست متغلبین رو خواهد شد :

۱-در بازی رفت در اصفهان یک تماشاگر به من گفت دوستت دارم! شما بگید چطور میشه وقتی یک مربی رو دوست داشته باشند تیم مقابل برنده بشه ؟!

۲-در بازی رفت در رختکن طالبلو به من گفت که ما پیروز این بازی هستیم! پس چطور میشه که با ماباختیم! قطعا تقلب بوده!

۳-من مادر پدر عمه ام تو اصفهان بدنیا اومده ! پس من به نوعی شوهر دختر پسر عمه اصفهان هستم! چطور میشه ببازم؟!

و چند سند دیگه که در این مقال نمیگنجد!!

به هر حال من از طرفداران “جرش ” میخوام که به ورزشگاها بیان و علیه آقای قلعه نوعی تا میتونند فحش بدند ! بلکه ما ببریم!

ضمنا من برای برون رفت از وضعیت بحران فعلی استقلال همون پیشنهادهای ۱۶ تا بیانیه قبیلم رو دوباره تکرار میکنم و چیز جدیدی برای اضافه کردن ندارم!

من برای استقلال آماده ام به سوی تو ! میروم حتی اگر بزنی تو گوشم!

با تشکر از جرش و سایر رفقا!

غلامعلی مرفاوی دده بالا!

Share

9 دیدگاه برای “بیانیه شماره هفدهم ممیز یک دهم مرفاوی!”

  1. به به!! به به!! چشمم روشن! سیاسی بنویس شدی!! بگو چقدر از اربابانت (قلعه نویی و ساکت و دار و دسته تیم بین المللی اش) پول گرفتی!! بگو چند تا کیک و ساندیس بهت داد!! تازه من از منابع موثق شنیدم که ساندویچ هم گرفتی! و البته به همراه نوشابه که میدونم خیلی دوست داری!!
    راستی دیگه چه خبر؟ شنیدم زن گرفتی!! راسته؟! پس شیرینی ما کو؟! :سوت:

  2. میشـه من چنــد تـا سوال بپــرسم؟؟ شمــا هنـوز همـون حـاجیـه سـابق هستی که اینجـا می نوشتی؟؟ چـرا عنـوان وبلاگت رو عوض کــردی؟؟ حاجـی در سرزمین عجــایب؟؟ ممنون میشم جــوابم رو بـدی..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA