ترانه ساسی واسه کروبی!!:|

خبرگزاری فارس: در پی دیدار حجت الاسلام والمسلمین کروبی با ساسی مانکن ، خواننده رپ زیرزمینی ترانه انتخاباتی با صدای ساسی برای تبلیغ شیخ اصلاحات به بازار می آید.

به گزارش خبرنگار “سرویس فضای مجازی ” خبرگزاری فارس و به نقل از کلمه نیوز، در پی دیدار حجت الاسلام والمسلمین کروبی با ساسی مانکن ، خواننده رپ زیرزمینی، ترانه انتخاباتی با صدای ساسی برای تبلیغ شیخ اصلاحات به بازار می‌آید.
ساسی مانکن از خوانندگان پرطرفدار رپ در ایران است و پیش بینی می‌شود با انتشار این ترانه انتخاباتی علاقه مندان ساسی به شیخ روی آورند.
نظرسنجی‌های اخیر نیز حاکی از افزایش طرفداران کروبی و توقف رشد رای پایه میرحسین طی هفته‌های اخیر است.
از قراین و شواهد چنین بر می‌آید که تیم تبلیغاتی شیخ کروبی از طراحان عملیات روانی مهندس موسوی کارایی بیشتری دارند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

2 پاسخ به “ترانه ساسی واسه کروبی!!:|”

 1. مهدی نیم‌رخ
  مهدی

  سلام. من به کسی رای می دم که ۴ سال بعد بر علیهش فریاد نزنم فلانی تو به ن پشت کردی. به مسی رای می دوم که لااقل جسارت داره حرفی رو یزنه. واسش مردم مهم هست . حرفی و عملش و قلبش یکی هست. آقای کروبی تو این مدت حرفهایی زده که هیچ یک از سران حتی جرات فکر کردن در اون مورد رو نداشتند. آقای موسوی انسان خوبی هست ولی به درد من من و درد من و جامعه ام نمیخوره. ایشون بهتر بود باقی عمرشون رو در کارهای تشریفاتی صرف می کردند. تو این ۳۰ سال کجا اعتراضی از ایشون دیدید؟ کجا از گرانی ، بیکاری، فحشا، دزدی،ستم، دانشجوی زندانی، دی زوری و…حرف زده؟ ایشون حتی از خاتمی هم محافظ کارتر هست. من اگه قراره رای بدم به کسی رای میدم که وقتی بهش اعتراض می کنم نگه ساکت شید وگرنه از جلسه میندازمتون بیرون. نگم فلانی تو به ما پشت کردی. جرات داشته باشه از اعدام ها حرف بزنه. اکثر مردم گله اشون از خاتمی نداشتن جرات و جسارت در ایشون بود. ما رییس جمهور تدارکچی نمی خواهیم. کسی باشه که بتونه کاری کنه. آی مردم به کسی رای بدید که ۴ سال بعد از رفتنش نگید هیچ کاری نکرد. به ما پشت کرد. دانشجویان عزیز الان در این برهه زمانی کسی بهتر از آقای کروبی نداریم. پس خواهشا به ایشون رای بدید. بای.

 2. a نیم‌رخ

  این کروبی که خیلی دل بره،
  از همه کاندیداها سرتره،
  از دیوار بی اعتمادی می پره،
  آخرش انتخابات رو میبره!
  وعده هاش همه راسته،
  راه میره آسه آسه،
  غم جوون ها رو کاسته،
  دل من اونو خواسته،
  شماها چی میگید قبوله ؟

  آقایون خانوما یکیتون به من سریع بگه که

  این کاندیدا که با ما جوره یه کمکی از ما دوره
  عباش طلایی و صاف و بوره
  رأی بهش بدیم قبوله؟
  آره آره آره قبوله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA