حاشیه های سخنرانی کروبی

خبرگزاری فارس:دبیرکل حزب اعتماد ملی در جمع دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به ایراد سخنرانی پرداخت که این سخنان با حواشی همراه بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس،حجت‌الاسلام مهدی کروبی کاندیدای احتمالی اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی عصر امروز در دانشگاه صنعتی شریف سخنرانی کرد که برخی حواشی این سخنرانی بدین شرح است:

* سالن جابر بن حیان محل برگزاری سخنرانی کروبی بود.این سالن به طور کامل پر شده بود . تعدادی از دانشجویان نیز بیرون درهای این سالن صدای کروبی را می شنیدند.

*برخی از دانشجویان با سر دادن شعارهای «دانشجوی زندانی آزاد باید گردد»، «زندانی سیاسی آزاد باید گردد» به برخی برخوردها با دانشجویان اعتراض می‌کردند.

* یکی از دانشجویان که برای سئوال کردن از کروبی خود را عضو جنبش عدالتخواه دانشگاه صنعتی شریف معرفی کرد با تکذیبیه عضویت خود توسط دبیرکل جنبش عدالتخواه مواجه شد.

*دبیرکل جنبش عدالتخواه به خواست کروبی به پشت تریبون رفت و گفت: بنده دبیرکل جنبش عدالتخواه هستم و می‌گویم که جنبش عدالتخواه در دانشگاه صنعتی شریف نماینده ندارد و این دانشجو دروغ می‌گوید.

* در این بین هنگامی که کروبی در سخنرانی خود نام میرحسین موسوی یا خاتمی را می‌آورد با سوت و کف زدن موافقان و مخالفان آنها روبرو می‌شد.

* کروبی در این سخنرانی چندین بار با دانشجویان شوخی کرد که منجر به خندیدن مکرر دانشجویان در این جلسه شد و بع همین دلیل این جلسه گاهی اوقات از حالت رسمی خود خارج شد.

* یکی از دانشجویان در اعتراض به انتقادات کروبی از تصمیمات دولت در شب انتخابات گفت: آقای کروبی، احمدی‌نژاد می‌تواند با سیب‌زمینی رای بخرد اما شما با ۵۰ هزار تومان نمی‌خواستید رای بخرید.

* در هنگام سوار شدن کروبی در اتوموبیل خود، تعدای از دانشجویان از وی خواستند که با آنها عکس یادگاری بگیرد که این پیشنهاد با استقبال کروبی مواجه شد و برخی از آنها با وی عکس یادگاری هم گرفتند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

یک پاسخ به “حاشیه های سخنرانی کروبی”

  1. محمد علی نیم‌رخ
    محمد علی

    دوستان می دونم کادیدای ایده الی تو این ۴ نفر وجود نداره. اما اگه به حامیا کروبی نگاه کنید می بینید انسانهای آزادیخواهی هستند که همشون روشنفکر هستند و اهان آزادی در همه زمینه های اجتماعی و سیاسی هستند و قابل قاس با امیا موسوی نیستند. کروبی شجاعتی داره و گاهی اوقات انتقاداتی می کنه و موسوی و خاتمی اصلا جرات فکر کردندر مورد اونا رو ندارند. اگه صحبت های کروبی در شبکه ۱ رو می دیدید حتما با هم مواف بودید. الان بهترین گزینه کروبی هست. کسی که راحت از بسیج-سپاه-شورای نگهبان و…در تلویزیون انتقاد می کنه مطمئن باشید می تونه خیلی کارهای بزرگتر انجام بده.
    فقط به کروبی رای بدید. متاسفانه تفکرات آقای موسوی شکست خورده هست. ایشون همچنان تفکرات شکست خورده ۲۰ سال پیش رو دارند و این رو در نحوه صحبت هاشون می شه دید. جدا از اینها اگه کارنامه اینها ر از اول ۵۷ تا حالا ببینید ارنامه کروبی نقطه های سیاه و نکات منفی خیلی کمتر نسبت به میر حسین داره. میر حسیت دستش به خون جوانان ۱۵-۳۰ ساله آلوده هست. ایشون بابت گرای سیگار پیش آقای خمیتی رفتند اما واسه این همه خونریزی اعتراضی نمی کردند. گشت های خیابانی زمان ایشون گسترده تر شد. طرح حجاب اجباری واسه خانم ها طرح خانم ایشون خانم رهنورد بود. کسی مثل دکتر سروش مطمئنا با فکر و منطق از آقای کروبی حمایت کرده. یا آقای عماد الدین باقی یا عباس عبدی و بقیه روشنفکران بزرگ. بای.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA