از کروبی به موسوی

مهدی کروبی کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد اصفهان خطاب به حامیان میر حسین موسوی گفت: خواهش می کنم به دستور چند نفر که در تهران و در خانه های تیمی می نشینند و تصمیم گیری می کنند و با عملکرد ناصواب خود کشور را به احمدی نژاد تقدیم کردند گوش ندهید.
شیخ اصلاحات افزود: امروز وجود میر حسین موسوی در انتخابات لازم و ضروری است رقیب می خواهد انتخابات را دو قطبی کند تا در همان مرحله اول پیروز میدان باشد. شما نباید با شعارهای احساسی فریب بخورید و در دام بازی جناح رقیب گرفتار شوید . کروبی همچنین تاکید کرد: اجازه نمی دهیم این حرفها صورت بگیرد زیرا این اختلافات به نفع احمدی نژاد تمام می شود.
به گزارش خبرنگار ما ، در جلسه امروز سخنرانی مهدی کروبی در دانشگاه آزاد نجف آباد به دلیل اینکه گروه اقلیت حامی دولت و گروه حامیان میر حسین موسوی با سردادن شعارهایی علیه یکدیگر و دادن شعارهای تند باعث شدند تا بارها برنامه قطع شود و در سراسر این نشست تنش حاکم شود و به گونه ای که هواداران موسوی از یکسو و هواداران دولت نهم از سوی دیگر همانند دو لبه قیچی وارد عمل شدند و خواسته یا ناخواسته قصد برهم زدن این جلسه را داشتند.
گفتنی است شیخ اصلاحات در این نشست گفت: اگر روزی طرفداران من قصد برهم زدن جلسه میرحسین موسوی یا احمدی نژاد را داشتند راضی نیستم و در قیامت هم گریبان آنها را خواهم گرفت . کروبی همچنین خطاب به حامیان موسوی گفت : آب به آسیاب احمدی نژاد نریزید. همچنین طی  چند وقت اخیر و در چند دانشگاه حامیان میرحسین موسوی بصورت سازمان یافته حضور می یابند و با شعارهایی در ظاهر اصلاح طلبانه با قصد اغتشاش در سخنرانی مهدی کروبی عمل می کنند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

2 پاسخ به “از کروبی به موسوی”

 1. sheeva نیم‌رخ
  sheeva

  خودتون قضاوت کنید ببینید آیا می‌خواهید چهار ساله آینده مملکتمون مثل چهار ساله گزشته باشد. آمار واقعیت‌ها را نشان میدهد .اگر ما ملت ایران در انتخاب نامزدها دستی‌ نداشتیم اقلا در انتخاب یکی‌ از اینها برای ریاست جمهوری میتونیم دست داشته باشیم البته اگر انتخابات را مثل تمام دزدیهای دیگرشون غارت نبرند. هر چیزی یک حدی دارد. باز هم میگم ، برای آینده رای بدهید ، برای آزادی واقعی‌ رای بدهید، برای نجات از بد بختیها رای بدهید برای یکی‌ رای بدهیم که عقلش سالم باشه مسلمان دیوانه ممکن است از شیطان بهتر باشد ولی‌ چه منفعتی برای مسلما نان دیگر خواهد داشت تنها مسلمان بودند دلیل بر توانایی‌ مدیریت کشور نمی‌شود. اینهمه تو کشور خودمون دردسر و بدبختی داریم این آقا غصهٔ حماس،حزب الله و طالبان را میخوره و مال مملکت را خرج اینها می‌کند. خدا من را ببخشد اگر بد حرف زدم ولی‌ خدا از کسی‌ که دلش برای مملکت خودش نمیسوزه بیشتر نمیبخشد. با احترام به هموطنان عزیزم لطفا این لینکها را نگاه کنید. ایمیل من در اختیارتان هست.

  http://www.amar-iran.com http://www.mojaakhar.com
  sheevaa@ymail.com

 2. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نیم‌رخ
  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  بسم الله الرحمن الرحیم
  hamiddoost.blogfa.com
  احمدی نژاد خطاب به کروبی گفت: شما گفتید 40 میلیارد تومان به دستور من به محصولی (وزیر کشور) وام داده اند ، این اسناد را به قوه قضائیه بدهید و حتی اگر یک ریال محصولی در عمرش از بانکی وام گرفته است همه آن مال کروبی و تیمش،
  من هیچ کس را به فساد متهم نمی کنم اما آقای کروبی شما که نیروی انقلابی هستید چرا از شهرام جزایری پول گرفتید؟ به من نیز اگر کسی پولی داده است سندش را منتشر کنید تا همه بدانند در حالی که شما یکبار 300 میلیون تومان و یک بار 200 میلیون تومان از شهرام جزایری پول گرفتید
  من تعجب می کنم که جنابعالی چطور متوجه نشدید این پول چیست؟ هر کس هر پولی که داد می گیرید؟ ولو پول حرام؟ ولو پول خلاف قانون؟
  وی افزود: می خواستند 20 میلیارد تومان در انتخابات به مخابرات بدهند تا به مردم اس ام اس بدهند که رئیس ستاد آقای کروبی به مخابرات رفته بود و مخابرات هم اعلام کردکه ما اس ام اس عمومی نداریم
  احمدی نژاد گفت: یک تخلف اگر (از دولت) داشتند فلک را کر (ناشنوا) می کردند

  احمدی نژاد خطاب به موسوی گفت: اما جناب آقای موسوی، جنابعالی هشت سال نخست وزیر بودید ، تنها یک روزنامه منتقد وجود داشت آن هم از سال 1363 و 1364 ، یک روزنامه ،‌ که هفته ای یک یا دو نقد اقتصادی بر شما می نوشت که آمار و ارقامی که الان من اینجا دارم این نقدها را تایید می کند جنابعالی گفته اید که شما (روزنامه یادشده) در خط دشمن هستید درحالیکه آن گزارشی که آن روزنامه نقل کرده بود ، گزارشی بود از (سازمان) برنامه بودجه جنابعالی که آمده بود ، رفته بود در کمیسیون کشاورزی مجلس ، یکی از افرادی هم که مرتبط بود ، آن را گرفته بود و یک نقدی بر آن نوشته بود بعد فشار آوردید و برخی از مطبوعات تعطیل شد
  جناب اقای موسوی بسیاری از مدیران شما و جناب اقای هاشمی دست خالی آمدند و با یک امتیاز دلار 7 تومانی یا واردات و صادرات میلیاردر شدند.
  احمدی نژاد گفت: اقای صفایی فراهانی مدیر دولت شماست که از دولت شما پولدار شده
  hamiddoost.blogfa.com
  در وبلاگ واقعیت چیست منتظر نظرات قشنگتان هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA