Led Asus

ایتنا – کمپانی اسوس طیف متنوعی از مدل های جدید نمایشگرهای LED خود را معرفی کرد. این نمایشگرهای فوق باریک و دوستدار محیط زیست موسوم به سری Designo MS با برخورداری از ابعاد 20 تا 23.6 اینچی قادرند تا تصویری مورد قبول برای کاربران به ارمغان آورند.

نمایشگرهای یاد شده با برخورداری ازتکنولوژی ASCR قادرند تا کنتراست تصویری معادل 10,000,000:1 را فراهم آورند. پنل های این LED با پس زمینه روشن خود می توانند تصاویری بدون کوچکترین لرزش برای کاربران ایجاد کرده و ازخستگی چشمان کاربرحتی پس از استفاده مداوم و طولانی جلوگیری به عمل آورند.

ازدیگرقابلیت های این نمایشگرهای جدید اسوس می توان به امکان Full HD (1920×1080) وهمینطور HDMI اشاره کرد که می توانند امکان بازپخش تصاویرویدئویی از نوع HD را با زمان پاسخدهی به میزان 2 میلی ثانیه فراهم می آورند. ASUS همچنین از تکنولوژی هوشمند شفاف ساز تصویردراین سری از نمایشگرهای خود استفاده نموده است که با برخورداری از 5 حالت پیش فرض به کاربران این امکان را می دهد تا کیفیت تصویر مورد نظر خود را تنها با یک لمس انگشت خود انتخاب نمایند.

این نمایشگرها با ضخامتی تنها معادل 16.5 میلی متر قادرند تا حداکثر صرفه جویی در فضا را برای کاربران به ارمغان آورند. تکنولوژی منحصربه فرد Ergo-Fit دراین نمایشگرها به کاربران این امکان را می دهد تا زاوید دید مورد نظر خود را به راحتی و تنها با یک انگشت تنظیم کنند. با توجه با قابلیت های فوق العاده این نمایشگرها می توان از آنها به عنوان یک مکمل مناسب برای نوت بوک آندسته ازکاربرانی باشد که می خواهند ازصفحه نمایش بزرگتری برخوردارباشند.

درساخت این سری نمایشگرهای اسوس از مواد آلاینده محیط زیست نظیرسرب و یا جیوه استفاده نشده است. به طوری که این نمایشگرها می توانند مصرف انرژی را تا میزان 45 درصد کاهش دهند که در نهایت این امر موجب حفظ محیط زیست و منابع آن می شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA