محمود بهرامی درگذشت…

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، محمود بهرامی که در بیمارستان لبافی‌نژاد بستری بود به دلیل عارضه ریوی دارفانی را وداع گفت.
بنا بر این گزارش، «محمود بهرامی» که سابقه بیماری کلیوی داشت ، به خاطر عفونت ریه سه هفته در بخش‌های عمومی بیمارستان شهید لبافی‌نژاد تحت درمان بوده و ده روز نیز در بخش مراقب‌های ویژه این بیمارستان بستری بود.
مرحوم بهرامی، در سال ۱۳۱۶ در شهر تویسرکان متولد شد. آغاز فعالیت هنری وی از سال ۱۳۳۴ با قصه نویسی در نشریات مختلف بود. همچنین بازی در سینما را از سال ۱۳۵۰ شروع کرد.
ازدواج در وقت اضافه آخرین کار وی بود که اخیرا در سینماها اکران شد.
آقای هفت رنگ، اگه می تونی منو بگیر، راننده تاکسی، چند می‌گیری گریه کنی، قلقلک، اسپاگتی در هشت دقیقه، بله برون، سیزده گربه روی شیروانی، گاهی به آسمان نگاه کن، بازیگر، شهردار مدرسه، ماه پیشونی، من زمین را دوست دارم، جیب‌برها به بهشت نمی‌روند، مخترع ۲۰۰۱ ، رنو تهران ـ ۲۹ ، بازی تمام شد، دستمزد، سال‌های خاکستری، خارج از محدوده، مسافران مهتاب، مدار بسته، پیک جنگل از کارهای این بازیگر در فیلم‌های پس از انقلاب به شمار می‌آیند.
از آخرین فعالیت‌های تلویزیونی می‌توان به تله‌فیلم «جفت پوچ» و سریال‌‌های «زن‌بابا»،«متهم گریخت»،«تعطیلات نوروزی» و «بزنگاه» اشاره کرد.
مراسم تشییع پیکر این بازیگر پنج‌شنبه ۱۷ تیر از ساختمان شماره ۲ خانه سینما به سمت قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA