نتایج قطعی کاندیدا مجلس نهم مشهد و کلات

محمد غفاری دقایقی قبل در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: در حوزه انتخابیه مشهد و کلات پس از قرائت نهایی آرای صحیح ماخوذه صندوق‌های حوزه انتخابیه مشهد و کلات، سید امیرحسین قاضی‌زاده با کسب ۳۲۴ هزار و ۱۹۶ رای، سید هاشم بنی هاشمی با کسب ۲۴۵ هزار و ۵۷۷ رای و نصرالله پژمان‌فر با کسب ۲۳۲ هزار و ۴ رای بیشترین آرای این حوزه را از آن خود کردند.

راهیابی ۳ نامزد از حوزه مشهد و کلات به بهارستان نهم
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی در ادامه گفت: بر این اساس و با شمارش آرای حوزه انتخابیه مشهد و کلات در نهایت راهیابی ۳ نامزد از حوزه مشهد و کلات به بهارستان نهم قطعی شد.
غفاری خاطرنشان کرد: طبق قانون کسانی که بتوانند یک چهارم آرای صحیح ماخوذه را کسب کنند به مجلس راه می‌یابند.

شمارش آرای حوزه انتخابیه مشهد و کلات صبح امروزبه پایان رسیده است
معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: شمارش آرای حوزه انتخابیه مشهد و کلات صبح امروز به پایان رسیده است.

دور دوم انتخابات مشخص کننده تکلیف ۲ نماینده دیگر مشهد و کلات است
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی در پاسخ به سوالی در ارتباط با تکلیف دو نماینده باقی مانده در حوزه انتخابیه مشهد وکلات گفت: برای انتخاب دو نماینده دیگر در حوزه مشهد و کلات باید چهار نامزد که بیشترین آرا را کسب کرده‌اند درمرحله دوم انتخابات که به احتمال زیاد در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود، به رقابت بپردازند.
غفاری در ارتباط با چهار نامزد دور دوم انتخابات مشهد اظهار داشت: جواد کریمی قدوسی با کسب حدود ۲۱۶ هزار رای، جواد آرین منش با کسب حدود ۱۸۴ هزار رای، عفت شریعتی با کسب حدود ۱۷۷ هزار رای و محمدحسین حسین‌زاده بحرینی با بدست آوردن حدود ۱۵۸ هزار، چهار نامزد شرکت‌کننده در دور دوم انتخابات مشهد و کلات هستند.

مشارکت ۶۷ درصدی مردم خراسان رضوی در انتخابات مجلس
غفاری در ارتباط بامیزان مشارکت مردم استان در انتخابات، گفت: طبق آخرین آمار حدود ۶۷ درصد از واجدان شرایط در انتخابات حضور داشتند که این رقم در تاریخ انتخابات مجلس شورای اسلامی استان خراسان رضوی بی‌سابقه بوده است.
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی تاکید کرد: این درصد بالای مشارکت نشانگر پیروزی استراتژی نظام جمهوری اسلامی در برابر تبلیغات منفی و فشارهای دشمنان به ملت ایران است که در این میان مردم استان خراسان رضوی نیز همانند سایر استان‌ها حضور بی‌سابقه و پرشور داشتند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA