قهوه تلخ ۸۹ نمایش داده میشود

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، پیش از این اعلام شده بود که پس از پایان ماه محرم و صفر مجموعه «قهوه تلخ» به روی آنتن خواهد رفت که پس از رایزنی‌های مدیران شبکه سه سیما، پخش این سریال در سال‌جاری منتفی شده و در حال حاضر مدیران شبکه سه سیما در حال چیدن جدول پخش برنامه‌های این شبکه برای سال ۸۹ هستند.
بنابراین گزارش، مدیران شبکه سه بنا دارند مجموعه جدید مهران مدیری را در سال ۸۹ روانه آنتن کنند اما خبر مهم‌تر در این زمینه، از پخش سریال پس از ایام نوروز ۸۹ حکایت می‌کند. در این میان درصد پایینی نیز احتمال دارد که پخش این مجموعه با اختصاص دو زمان پخش مناسب به شبکه سه سیما (با توجه به نبود سریال نوروزی در شبکه دو) از ابتدای نوروز آغاز شود.
این پروژه که به خاطر کمبود بودجه و برخی مشکلات مالی متوقف شده بود، دوباره آغاز به کار کرد و تصویربرداری از اوایل هفته جاری آغاز شد.
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» به کارگردانی «مهران مدیری» در لوکیشن اصلی این سریال واقع در خیابان بوسنی و هرزگوین ادامه دارد و «مهران مدیری» در نقش گیو پسر پادشاه داستان وارد قصه این سریال شده است.
مهران مدیری که گریمش در این سریال به گریم شیر فرهاد شب‌های برره نزدیک است، با شکستن در و ورود به محفل خواستگاری به افراد قصه «قهوه تلخ» پیوست.تا به حال حدود ۲۰ قسمت از سریال آماده شده است.
در حال حاضر بازیگرانی نظیر رضا نیک‌خواه، رضا فیض نوروزی، محمدرضا هدایتی، الیکا عبدالرزاقی و آرام جعفری جلوی دوربین مدیری هستند.
«قهوه تلخ» بناست در ۹۰قسمت ساخته شود و لوکیشن‌های این سریال یک کاخ و یک بازار است که از مضمونی تاریخی برخوردار است و داستان‌های آن در یک کاخ می‌گذرد.
به گزارش فارس، «قهوه تلخ» ۳۳ بازیگر اصلی دارد و داستان آن با بازی سیامک انصاری در نقش مورخ آغاز ‌شد. او در ابتدای داستان که در دنیای امروز می‌گذرد، یک فنجان قهوه تلخ می‌خورد و با خوردن آن به تاریخ سفر می‌کند. او در طول زمان به مورخی تبدیل می‌شود که در مرور خاطرات تاریخی خود، هربار دچار مسائلی می‌شود که این مسائل داستان‌های سریال را رقم می‌زند.
«محمدرضا هدایتی» نیز پادشاه این کاخ است، «علی لک پوریان» نقش ملیجک را ایفا می‌کند. «ساعد هدایتی» نیز پزشک دربار است.
در مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» که به تهیه کنندگی «مجید آقاگلیان» و «حمید آقاگلیان» ساخته می‌شود، بازیگرانی نظیر سیامک انصاری، علی لک‌پوریان، آرام جعفری، سحر زکریا، الیکا عبدالرزاقی، سحر جعفری جوزانی، هادی کاظمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه‌خواه، فلامک جنیدی، سعید پیردوست، ساعد هدایتی و … ایفای نقش می‌کنند.
داستان‌های مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» توسط امیر مهدی ژوله و خشایار الوند نوشته شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA