قهوه تلخ 89 نمایش داده میشود

به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، پيش از اين اعلام شده بود كه پس از پايان ماه محرم و صفر مجموعه «قهوه تلخ» به روي آنتن خواهد رفت كه پس از رايزني‌هاي مديران شبكه سه سيما، پخش اين سريال در سال‌جاري منتفي شده و در حال حاضر مديران شبكه سه سيما در حال چيدن جدول پخش برنامه‌هاي اين شبكه براي سال 89 هستند.
بنابراين گزارش، مديران شبكه سه بنا دارند مجموعه جديد مهران مديري را در سال 89 روانه آنتن كنند اما خبر مهم‌تر در اين زمينه، از پخش سريال پس از ايام نوروز 89 حكايت مي‌كند. در اين ميان درصد پاييني نيز احتمال دارد كه پخش اين مجموعه با اختصاص دو زمان پخش مناسب به شبكه سه سيما (با توجه به نبود سريال نوروزي در شبكه دو) از ابتداي نوروز آغاز شود.
اين پروژه كه به خاطر كمبود بودجه و برخي مشكلات مالي متوقف شده بود، دوباره آغاز به كار كرد و تصويربرداري از اوايل هفته جاري آغاز شد.
تصويربرداري مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» به كارگرداني «مهران مديري» در لوكيشن اصلي اين سريال واقع در خيابان بوسني و هرزگوين ادامه دارد و «مهران مديري» در نقش گيو پسر پادشاه داستان وارد قصه اين سريال شده است.
مهران مديري كه گريمش در اين سريال به گريم شير فرهاد شب‌هاي برره نزديك است، با شكستن در و ورود به محفل خواستگاري به افراد قصه «قهوه تلخ» پيوست.تا به حال حدود 20 قسمت از سريال آماده شده است.
در حال حاضر بازيگراني نظير رضا نيك‌خواه، رضا فيض نوروزي، محمدرضا هدايتي، اليكا عبدالرزاقي و آرام جعفري جلوي دوربين مديري هستند.
«قهوه تلخ» بناست در 90قسمت ساخته شود و لوكيشن‌هاي اين سريال يك كاخ و يك بازار است كه از مضموني تاريخي برخوردار است و داستان‌هاي آن در يك كاخ مي‌گذرد.
به گزارش فارس، «قهوه تلخ» 33 بازيگر اصلي دارد و داستان آن با بازي سيامك انصاري در نقش مورخ آغاز ‌شد. او در ابتداي داستان كه در دنياي امروز مي‌گذرد، يك فنجان قهوه تلخ مي‌خورد و با خوردن آن به تاريخ سفر مي‌كند. او در طول زمان به مورخي تبديل مي‌شود كه در مرور خاطرات تاريخي خود، هربار دچار مسائلي مي‌شود كه اين مسائل داستان‌هاي سريال را رقم مي‌زند.
«محمدرضا هدايتي» نيز پادشاه اين كاخ است، «علي لك پوريان» نقش مليجك را ايفا مي‌كند. «ساعد هدايتي» نيز پزشك دربار است.
در مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» كه به تهيه كنندگي «مجيد آقاگليان» و «حميد آقاگليان» ساخته مي‌شود، بازيگراني نظير سيامك انصاري، علي لك‌پوريان، آرام جعفري، سحر زكريا، اليكا عبدالرزاقي، سحر جعفري جوزاني، هادي كاظمي، نادر سليماني، بيژن بنفشه‌خواه، فلامك جنيدي، سعيد پيردوست، ساعد هدايتي و … ايفاي نقش مي‌كنند.
داستان‌هاي مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» توسط امير مهدي ژوله و خشايار الوند نوشته شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA