معاینه رایگان مردان

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای مترو، دکتر محمد جواد امیری رییس فرهنگسرای مترو در آستانه روز ملی سلامت مردان در رابطه با برنامه های این مرکز گفت: فرهنگسرای مترو در جهت تحقق بخشیدن به« شعار مردان سالم، جامعه پویا و آینده روشن» برنامه های مختلفی را اجرا می کند.

به گفته وی: این طرح با هدف بیماریابی بیماریهای خاموش مردان است که متأسفانه آن گونه که به بیماریهای قلبی و عروقی در جامعه پرداخته می شود به آنها پرداخته نشده است.

امیری با اشاره به اینکه ویزیت رایگان در یک روز مشخص در سال اهمیت پرداختن به سلامتی را به مردان جامعه که عمدتاً به علت گرفتاری کمتر به فکر سلامت خود می باشد مطرح می نماییم اظهار داشت: برای اجرای این طرح متخصصین اورولوژیست ( کلیه) روز پنج شنبه ششم اسفند ماه از ساعت ۹ لغایت ۱۹ در ایستگاه های هفت تیر، شهید بهشتی، گلبرگ و حسن آباد به طور رایگان مردان را ویزیت کرده و به سوالات شهروندان در این زمینه پاسخ خواهند داد.

وی گفت: این برنامه به همت فرهنگسرای مترو و با همکاری شرکت بهره برداری قطارهای شهری تهران و حومه، اداره کل سلامت شهرداری تهران و انجمن اورولوژی ایران به منظور افزایش دسترسی مردان به اطلاعات سلامتی برگزار می شود .

بر اساس این گزارش علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به فرهنگسرای مترو واقع در ضلع جنوبی میدان هفت تیر، ایستگاه مترو مراجعه و یا با شماره تلفن های ۱۳-۸۸۸۶۱۵۱۲ تماس حاصل نمایند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA