محاکمه در خیابان

خبرگزاری فیلم نیوز: با بازگشت «مصطفی خرقه‌پوش» از سفر تدوین «محاکمه در خیابان» در خیایان کیمیایی از سر گرفته شد.

با بازگشت «مصطفی خرقه‌پوش» از سفر تدوین تدوین فیلم تازه «مسعود کیمیایی» از سر گرفته شده است و قرار است به زودی «اسحاق خانزادی» صداگذاری شروع کند، ضمن اینکه ترانه فیلم را یغما گلرویی سروده و ساخت موسیقی و اجرای ترانه بر عهده «رضا یزدانی» است که به زودی کار ساخت موسیقی این ترانه را آغاز خواهد کرد .
بر اساس این گزارش،فیلمبرداری فیلم«محاکمه در خیابان» بیست‌وپنجمین ساخته «مسعود کیمیایی» روز سیزدهم بهمن ماه در تهران به پایان ‌رسید و پولاد کیمیایی،شبنم درویش و حمید افشار بازیگرانی هستند که در آخرین نماهای فیلمبرداری شده «محاکمه در خیابان» جلوی دوربین تورج منصوری رفتند.
«مسعود کیمیایی» این فیلم را پانزدهم دی ماه با بازی بازیگرانی چون نیکی‌ کریمی، پولاد کیمیایی، محمدرضا فروتن‌، شبنم درویش، نگار فروزنده و حامد بهداد در نقش‌های اصلی در تهران کلید زد.
شبنم درویش، محمد موید، کارینا نظرآوا، پرهام کریمی، صدف بابازاده، سید محمد نبوی، سیاوش ایزدی ،محمدرضا اکبری، اشکان پایا، محمدعلی سلطان محمدی، رسول محفوظی، مجید سهرابی، امیر صادقین، مجید علی‌زاده و سامان حسینی از هنرجویان کارگاه آزاد فیلم هستند که برای نقش‌ها در این فیلم انتخاب شده‌اند. همچنین آریا تنها برای نقش کودک خردسال برگزیده شده‌ است.
سایر عوامل سازنده «محاکمه در خیابان» عبارتند از:
مدیر و مجری طرح: حمیدرضا افشار، مدیر فیلمبرداری: تورج منصوری، مدیر صدابرداری: اسحاق خانزادی،برامه ریز و دستیار اول کارگردان:علیرضا شمس، طراح لباس و صحنه: رضا مهدی‌زاده، طراح چهره‌پردازی: محمد قومی، مدیر تدارکات: حمید پرهیز، مدیر تولید:محمدصادق آذین، عکس: بابک بروزیه، مدیر روابط عمومی: آیدا مصباحی.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA