جدیدهای نوکیا

آی تی ایران – امکانات صدای رسا و تنظیمات قوی نوکیا با معرفی گوشی مدل های ۱۶۵۰ و ۲۶۶۰ به ایجاد ترکیبی از شکل و کارایی در بازارهای جدید نایل گردیده است. هدف از طراحی این دو محصول جدید دادن امکانات بیشتر به مصرف کننده ها همراه با یک طراحی قوی میباشد که حتی از سطح انتظارآنها نیز جلوتر گام برداشته است .
سورن پترسون نایب رئیس ارشد نوکیا اظهار داشت:خواه مصرف کننده برای اولین بار این محصول را خریده باشد که بالطبع دارای تجربه کمتری می باشد و یا آنکه با آشنایی کامل از محصول، هدف استفاده تجاری داشته باشد،در هر دو مورد آنچه را که مورد نیازش میباشد را در یکی ازاین دو مدل پیدا خواهد کرد .
ساخت یکدستگاه تلفن موبایل با ترکیبی از ساختار یکدست و عملکرد آسان همراه با طراحی جذاب هدف اصلی استرات‍ژی بازارهای جدید نوکیا می باشد.

نوکیا۱۶۵۰
نوکیا ۱۶۵۰ باکاربردهای متنوع این امکان ا به مصرف کننده میدهد که تعادلی بین برنامه کاری و برنامه شخصی خویش در زندگی روزمره ایجاد کند .
با پشتیبانی ۷۵ زبان محلی، نوکیا ۱۶۵۰ مجهز به چراغ قوه،پخش موزیک از طریق رادیوی اف ام و زنگهای موبایل با کیفیت MP3 می باشد . با یک کارایی منحصر به فرد که اجازه کنترل مدت مکالمه را از قبل می دهد.نوکیا ۱۶۵۰ به تمام نیازهای کاربران در زمینه کنترل هزینه مکالمه مخصوصا در بازار های جدید پاسخگو میباشد . قیمت مصرف کننده برای این مدل حدود ۵۵ یورو بدون احتساب مالیات میباشد .

نوکیا ۲۶۶۰
گوشی نوکیا ۲۶۶۰ با طراحی تاشو و دو صفحه نمایش، به تمام مصرف کنندگان بازار جدید این امکان را میدهد که همزمان با محل کار ، خانواده و دوستان در تماس باشند .از امکانات نوکیا ۲۶۶۰ ، فن آوری GPRS جهت دسترسی به اینترنت و ایمیل ، سیستم بلوتوث ،پخش موزیک از رادیو اف ام ، زنگهای MP3 و ظرفیت حافظه ۵۰۰ شماره ای دفتر تلفن می باشد.سیستم پخش هندفری و باتری با عمر طولانی استفاده مطلوب تری را به کاربران نوکیا ۲۶۶۰ ارائه میدهد.قیمت مصرف کننده برای این محصول حدود ۸۵ یورو بدون احتساب مالیات در نظر گرفته شده است .
انتظار میرود که این دو مدل گوشی نوکیا در سه ماهه دوم سال ۲۰۰۷ وارد بازار شوند .

در همین حال شرکت نوکیا امروز گوشی های مدل ۲۶۳۰و۲۷۴۰ را معرفی کرد،این گوشی ها علاوه بر مد روز بودن دارای دوربین و تکنولوژی انتقال اطلاعات(بلو توث)نیز می باشند ومصرف کنندگان میتوانند هر کجا که میروند سر گرمی خود را نیز ببرند.

“طراحی بسیار پیشرفته نوکیا ۲۶۳۰ونوکیا۲۷۶۰ تصویری برجسته به شما ارائه میدهدوبا کاربری های متنوع تجربه جدیدی رابرای مصرف کننده به ارمغان می آورد ” آقای سورن پترسون قائم مقام ارشد نوکیا ضمن ادای این مطلب اضافه کرد”و با اضافه کردن دوربین و تکنولوژی بلو توث به این گوشی ها خریداران جدید قادر به تبادل تجربه هایشان با یکدیگر خواهند شد”

نوکیا مدل ۲۶۳۰
این مدل که با ضخامت حدود ۹/۹ میلیمتر نازک ترین گوشی نوکیل میباشد با طراحی بسیار مدرن وکاربری های متنوع پاسخگوی نیازهای مشتریان جدید نوکیا خواهد بود. کاربری آسان دوربین این گوشی همراه با سیستم بلو توث به کاربر این امکان را می دهد که براحتی عکاسی کند ،عکس ارسال یا ذخیره سازی نموده ویاچا پ کند. امکانات این گوشی از قبیل EMAIL ,MMS تقویم وماشین حساب نیازهای اداری کاربر را تامین می نماید از طرف دیگر رادیو اف ام و سیستم MP3 ` پاسخگوی نیاز های تفریحی مشتریست.

نوکیا مدل ۲۷۶۰
گوشی مد روز نوکیا مدل ۲۷۶۰ دارای دوربین دیجیتال وسیستم بلو توث می باشد که مشتریان را قادر به عکاسی وتبادل اطلاعات و عکس با دیگران می سازد.کاربری آسان دوربین این گوشی همراه با سیستم بلو توث به کاربر این امکان را می دهد که براحتی عکاسی کند ،عکس ارسال یا ذخیره سازی نموده ویاچا پ کند.
این گوشی دارای امکانات ضبط و پخش ویدئو ورادیو ی اف ام می باشد.ترکیب سیستم بلو توث وGRPS کاربر را قادر به کسب اطلاعات مورد نیاز خود از طریق emailواینترنت می سازد.دفتر تلفن این گوشی قادر به ذخیره ۱۰۰۰ شماره تلفن می باشد.ظرفیت بالا ی ذخیره سازی SMS در این گوشی کاربر را قادر میسازد که نسبت به ذخیره پیام مورد علاقه خود و ارسال برای دوستان اقدام کند.

گوشی های نوکیا مدل۲۶۳۰ و۲۷۶۰ در سه ماهه سوم سال ۲۰۰۷ وارد بازار خواهند شد.قیمت تقریبی مدل۲۶۳۰- ۸۵ یورو ومدل ۲۷۶۰- ۹۰ یورو بدون احتساب مالیات خواهد بود

منبع :  http://www.itiran.com/?type=news&id=7781&print=1


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA