مراسم اسکار

مراسم اسكار امروز تحت تدابير سخت امنيتي برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: هشتاد و يكمين مراسم اسكار امسال همچون سال‌هاي قبل تحت تدابير امنيتي شديد برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از خبرگزاري رويترز، در حالي كه تنها كمتر از چند ساعت ديگر تا برگزاري مراسم اسكار باقي مانده است، تعداد زيادي گارد امنيتي در مكان برگزاري اين دوره از رقابت‌ها مستقر شده است.
به گزارش رويترز، تعدادي از گاردهاي امنيتي در دو ماشين بزرگ سياه‌ رنگ مستقر شده و دور از ديد ديگران ورود و خروج هنرمندان و ميهمانان را تحت نظر خواهند داشت.
هنرمندان با اتومبيل‌هايي شيك و آخرين مدل تا روبروي فرش قرمز آورده شده و مردهايي با لباس‌هاي رسمي سياه‌ رنگ درب اتومبيل‌ها را براي آنها باز خواهند كرد.
كمي پيش از برگزاري مراسم 51 تنديس اسكار در جعبه‌هايي محكم در حاليكه «استيو ميسنر»،محافظ اين تنديس‌ها، آنها را همراهي مي‌كند، به سالن كداك هاليوود منتقل مي‌شوند و در آنجا «ميسنر» به همراه گاردهاي امنيتي، جعبه‌ها را بروي دو ماشين‌ باربري گذاشته و هر كدام از اين ماشين‌ها توسط آسانسورهايي كه در پشت سالن كداك تعبيه شده است، با همراهي گارد امنيت به دفتري مخفي در سالن كداك برده مي‌شود.
پس از اتمام حمل و نقل تنديس‌ها، دو نفر مرد مسلح تا زمان اعطاء جوايز، پشت در كشيك مي‌دهند، در زمان اعطاي جوايز هر كدام از جوايز زير پوششي مناسب به سالن آورده مي‌شوند و «ميسنر»، يك به يك پوشش‌ها را برداشته و اين مردان طلايي را روي يك ميز قرار مي‌دهد.
به گزارش رويترز، «مينسر» 47 ساله كه رسما به عنوان دستيار رييس آكادمي اسكار و مدير اجلايي اين آكادمي كار مي‌كند، تنها شخص از آكادمي است كه تنديس‌هاي اسكار را در دست مي‌گيرد.
بنا براين گزارش، هشتاد و يكمين مراسم اسكار امروز بعد از ظهر در سالن كداك هاليوود، لس‌آنجلس برگزار خواهد شد

.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA