مراسم اسکار

مراسم اسکار امروز تحت تدابیر سخت امنیتی برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: هشتاد و یکمین مراسم اسکار امسال همچون سال‌های قبل تحت تدابیر امنیتی شدید برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، در حالی که تنها کمتر از چند ساعت دیگر تا برگزاری مراسم اسکار باقی مانده است، تعداد زیادی گارد امنیتی در مکان برگزاری این دوره از رقابت‌ها مستقر شده است.
به گزارش رویترز، تعدادی از گاردهای امنیتی در دو ماشین بزرگ سیاه‌ رنگ مستقر شده و دور از دید دیگران ورود و خروج هنرمندان و میهمانان را تحت نظر خواهند داشت.
هنرمندان با اتومبیل‌هایی شیک و آخرین مدل تا روبروی فرش قرمز آورده شده و مردهایی با لباس‌های رسمی سیاه‌ رنگ درب اتومبیل‌ها را برای آنها باز خواهند کرد.
کمی پیش از برگزاری مراسم ۵۱ تندیس اسکار در جعبه‌هایی محکم در حالیکه «استیو میسنر»،محافظ این تندیس‌ها، آنها را همراهی می‌کند، به سالن کداک هالیوود منتقل می‌شوند و در آنجا «میسنر» به همراه گاردهای امنیتی، جعبه‌ها را بروی دو ماشین‌ باربری گذاشته و هر کدام از این ماشین‌ها توسط آسانسورهایی که در پشت سالن کداک تعبیه شده است، با همراهی گارد امنیت به دفتری مخفی در سالن کداک برده می‌شود.
پس از اتمام حمل و نقل تندیس‌ها، دو نفر مرد مسلح تا زمان اعطاء جوایز، پشت در کشیک می‌دهند، در زمان اعطای جوایز هر کدام از جوایز زیر پوششی مناسب به سالن آورده می‌شوند و «میسنر»، یک به یک پوشش‌ها را برداشته و این مردان طلایی را روی یک میز قرار می‌دهد.
به گزارش رویترز، «مینسر» ۴۷ ساله که رسما به عنوان دستیار رییس آکادمی اسکار و مدیر اجلایی این آکادمی کار می‌کند، تنها شخص از آکادمی است که تندیس‌های اسکار را در دست می‌گیرد.
بنا براین گزارش، هشتاد و یکمین مراسم اسکار امروز بعد از ظهر در سالن کداک هالیوود، لس‌آنجلس برگزار خواهد شد

.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA