جزییات مرگ پیمان ابدی

جزئیات مرگ پیمان ابدی از زبان دستیار اولش

خبرگزاری فارس: دستیار اول پیمان ابدی، بدلکار ایرانی که ۱۷ اردیبهشت هنگام فیلمبرداری فوت کرد، به منظور پایان دادن به شایعات درباره فوت این هنرمند، جزئیات این حادثه را تشریح کرد.‌

علیرضا قره‌خانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی فارس‌ افزود: من دستیار اول پیمان ابدی و دوست نزدیک او بودم. از دوران کودکی با هم دوست بودیم و ۲۱ سال نیر در آلمان با هم در زمینه بدلکاری فعالیت داشتیم.
وی گفت: پیمان ابدی‌ چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت هنگام فیلمبرداری فیلم چشم‌های نامحسوس، به کارگردانی سید‌محسن موسویان و تهیه کنندگی علی‌اصغر صدیقی فوت کرد. قرار بود در آن روز صحنه پرت شدن یک اتوبوس به دره و انفجار آن ضبط شود.
وی ادامه داد: آقای ابدی صحنه پرت شدن اتوبوس را به دقت طراحی کرده بود، حتی تپه‌ای که جلوی دره محل پرتاب بود نیز کاملاً برداشته شده و صاف شده بود، قرار بود، آقای ابدی هنگام افتادن اتوبوس به دره از آن بیرون بپرد و ۵ ثانیه بعد هنگام سقوط اتوبوس، اتوبوس در هوا آتش بگیرد.
وی گفت: تمام طراحی‌ها به درستی انجام شد و آقای ابدی خیلی راحت آماده کار شد، قرار بود اتوبوس از یک قسمت خاکی وارد دره شود و‌ آقای ابدی قبل از پرتاب شدن اتوبوس از یک طرف آن خودش را به بیرون پرت کند‌ اما درست در همین لحظه یک سنگ در زیر چرخ اتوبوس گیر کرد و اتوبوس درست به طرفی که آقای ابدی خودش را پرتاب کرد، منحرف شد و بعد از پرت شدن آقای ابدی بر روی او افتاد.
قره‌خانی‌ افزود: من درست در کنار او و نزدیک صحنه بودم و حتی قرار بود برای آتش گرفتن بیش‌تر اتوبوس ککتل مولوتوفی را که پیمان ساخته بود بعد از سقوط اتوبوس به درون آن پرتاپ کنم‌ اما در آن لحظه‌ دیدم که چه اتفاقی افتاد و پیمان زیر اتوبوس ماند در همین لحظه بالای اتوبوس آتش گرفت.
وی گفت:‌ پیمان زیر اتوبوس بود و بالای اتوبوس آتش گرفته بود بنابراین پیمان دچار سوختگی نشد، البته بعد مشخص شد که پوست قسمتی از پای پیمان از بین رفته بود که نمی‌دانم علتش چیست شاید به علت فشار کفش بود ولی به هر حال پیمان دچار سوختگی نشد.
وی افزود: بعد از این حادثه یک جرثقیل آمد و اتوبوس را از روی پیمان برداشت و به دره انداخت اما پیمان فوت کرده بود و بدنش به علت وزن سنگین اتوبوس کاملاً کبود شده و از بین رفته بود.
دستیار اول پیمان ابدی اضافه کرد: علت این توضیحات من این است که درباره نحوه مرگ پیمان ابدی شایعات زیادی در رسانه‌های مختلف منتشر شده است، عده‌ای گفته‌اند که جسد پیمان پیدا نشد یا پای او قطع شده بود، که هیچ کدام صحت ندارد، پای پیمان آسیب دیده ‌اما قطع نشده بود، جسد او هم پیدا شد و بعد از شناسایی آن توسط خانواده پیمان در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.
وی ادامه داد:‌ ‌این حادثه فقط یک اتفاق بود و هیچ فردی در رخ دادن آن دخالت نداشت بنابراین هیچ پرونده‌ای هم در این زمینه تشکیل نشده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

2 پاسخ به “جزییات مرگ پیمان ابدی”

  1. cool greys jordans نیم‌رخ

    The Jordan 11 was donned by simply Jordan with this year. The summer season he or she exited pension for the first time. Right after making an attempt an occupation throughout specialist softball, Eileen came back towards the National basketball association and instantly took over as the prominent existence that he had been just before he / she launched onto. They brought about the particular Bulls to their last National basketball association Finals World-class. They ended up being known as the Most Beneficial Participant for your Basketball frequent year, All-Star game, as well as Basketball Finals. This individual averaged 35.several factors for every game. This individual done doing this putting on the impressive Nike jordan 12.

  2. zales engagement rings for women نیم‌رخ
    zales engagement rings for women

    I have told david we need to move to san diego!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA