پیام رهبری در رابطه با اهانت به قرآن .

به گزارش خبرگزاری فارس، متن پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ولی امر مسلمین جهان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله العزیز الحکیم
انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون
ملت عزیز ایران، امت بزرگ اسلام!
اهانت جنون‌آمیز و نفرت‌انگیز و مشمئزکننده به قرآن مجید در کشور آمریکا که در سایه امنیت پلیسی آن کشور اتفاق افتاد حادثه تلخ بزرگی است که نمی‌توان آن را تنها در حد یک حرکت ابلهانه از سوی چند عنصر بی‌ارزش و مزدور به حساب آورد.
این یک اقدام محاسبه شده از سوی مراکزی است که از سالها پیش به این طرف سیاست اسلام هراسی و اسلام‌ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی به مبارزه با اسلام و قرآن پرداختند.
این حلقه دیگری از زنجیره ننگینی است که با خیانت سلمان رشدی مرتد آغاز شد و با حرکت کارتونیست خبیث دانمارکی و دهها فیلم ضد اسلام ساخته شده در هالیوود ادامه یافت و اکنون به این نمایش نفرت‌انگیز رسیده است.
پشت صحنه این حرکات شرارت‌بار کیست و چیست؟
مطالعه این روند شرارت که در این سالها با عملیات جنایت‌بار در افغانستان و عراق و فلسطین و لبنان و پاکستان همراه بود تردیدی باقی نمی‌گذارد که طراحی و اتاق فرمان آن در دستان سران نظام سلطه و اتاق‌ فکرهای صهیونیستی است که از بیشترین نفوذ در دولت آمریکا و سازمان‌های امنیتی و نظامی آن و نیز در دولت انگلیس و برخی دولت‌های اروپایی برخوردار است.
اینها همان کسانی‌اند که پژوهش‌های حقیقت‌یاب مستقل، روز به روز بیشتر انگشت اتهام را در ماجرای حمله‌ به برج‌ها در یازده سپتامبر به سوی آنان متوجه می‌کنند. آن ماجرا بهانه حمله به افغانستان و عراق را به رئیس جمهور جنایتکار وقت آمریکا داد و او اعلام جنگ صلیبی کرد و همان شخص بنابر گزارش‌ها، دیروز اعلام کرده است که این جنگ صلیبی با ورود کلیسا به صحنه کامل شد.
هدف از اقدام نفرت‌انگیز اخیر آن است که از سویی مقابله با اسلام و مسلمین در جامعه مسیحی به سطوح همگانی مردم کشیده شود و با دخالت کلیسا و کشیش رنگ مذهبی گرفته و پشتوانه‌ای از تعصبات و تعلقات دینی بیابد و از سوی دیگر ملت‌های مسلمان را که از این جسارت بزرگ به خشم آمده و جریحه‌دار می‌شوند از مسائل و تحولات دنیای اسلام و خاورمیانه غافل سازند.
این اقدام کینه‌توزانه نه آغاز یک جریان بلکه یک مرحله از روند طولانی‌مدت اسلام‌ستیزی به سرکردگی صهیونیزم و رژیم آمریکا است. اینک همه سران استکبار و ائمه‌الکفر در برابر اسلام قرار گرفته‌اند.
اسلام، دین آزادی و معنویت انسان و قرآن، کتاب رحمت و حکمت و عدالت است. وظیفه همه آزادیخواهان جهان و همه ادیان ابراهیمی است که در کنار مسلمانان با سیاست پلید اسلام‌ستیزی با این شیوه‌های نفرت‌بار مقابله کنند.
سران رژیم آمریکا نمی‌توانند با سخنان فریبنده و میان‌تهی خود را از ادعا و همراهی با این پدیده زشت تبرئه کنند.
سالهاست که مقدسات و همه حقوق و حرمت میلیون‌ها مسلمان مظلوم در افغانستان و پاکستان، عراق و لبنان و فلسطین زیر پا گذاشته شده است. صدها هزار کشته، دهها هزار زن و مرد اسیر و زیر شکنجه، هزاران کودک و زن ربوده شده و میلیون‌ها معلول و آواره و بی‌خانمان قربانی چه چیزی شده است؟ و با همه این مظلومیت‌ها چرا در رسانه‌های جهانی غرب مسلمان را مظهر خشونت و قرآن و اسلام را خطری برای بشریت وانمود می‌کنند؟ چه کسی باور می‌کند که این توطئه گسترده بدون کمک و دخالت حلقه‌های صهیونیستی درون دولت آمریکا ممکن و عملی است؟
برادران و خواهران مسلمان در ایران و سراسر جهان!

لازم می‌دانم این چند نکته را به همه متذکر گردم:

اولاً: این حادثه و حوادث پیش از آن به روشنی نشان می‌دهد که آنچه که امروز آماج حمله نظام استکبار جهانی است اصل اسلام عزیز و قرآن مجید است.
صراحت مسکتبران در دشمنی با جمهوری اسلامی ناشی از صراحت ایران اسلامی در مقابله با استکبار است و تظاهر آنها به دشمن نبودن با اسلام و دیگر مسلمانان دروغی بزرگ و فریبی شیطانی است.
آنان با اسلام و هرآنکس که به آن پایبند است و هرآنچه نشانه مسلمانی است دشمن‌اند.

ثانیاً: این سلسله‌ کینه‌توزی‌ها با اسلام و مسلمین ناشی از آن است که از چند دهه پیش تاکنون نور اسلام از همیشه تابنده‌تر و نفوذ آن در دلها در جهان اسلام و حتی غرب از همیشه بیشتر شده است ناشی از آن است که امت اسلام از همیشه بیدارتر شده و ملت‌های مسلمان اراده کرده‌اند زنجیره‌های دو قرن استعمار و تجاوز مستکبران را پاره کنند.
حادثه اهانت به قرآن و پیامبر عظیم‌الشأن (ص) با همه تلخی در دل خود حامل بشارتی بزرگ است. خورشید پرفروغ قرآن روزبه‌روز بلندتر و درخشنده‌تر خواهد شد.

ثالثا: همه باید بدانیم که حادثه اخیر ربطی به کلیسا و مسیحیت ندارد و حرکات عروسکی چند کشیش ابله و مزدور را نباید به پای مسیحیان و مردان دینی آنان بنویسیم.
ما مسلمان هرگز به عمل مشابهی در مورد مقدسات ادیان دیگر دست نخواهیم زد. نزاع میان مسلمان و مسیحی در سطح عمومی خواسته دشمنان و طراحان این نمایش دیوانه‌وار است درس قرآن به ما در نقطه مقابل آن قرار دارد.

و رابعاً: طرف مطالبه همه مسلمانان امروز دولت آمریکا و سیاستمداران آن است. آنها اگر در ادعای دخالت نداشتن خود صادقند باید عوامل اصلی این جنایت بزرگ و بازیگران میدانی آن را که دل ۱٫۵ میلیارد مسلمان را به درد آورده‌اند به گونه‌ای شایسته به مجازات برسانند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

یک پاسخ به “پیام رهبری در رابطه با اهانت به قرآن .”

 1. یک مسافر نیم‌رخ

  مبادله پایاپای
  آمریکایی‌ها به دلیل اینکه چند مسلمان در ۱۱سپتامبر به کشور آنها تجاوز کرده‌اند،
  نماد مسلمانان یعنی قرآن‌شان را می‌سوزانند.

  ***
  مسلمانان به دلیل اینکه چند آمریکایی در ۱۱سپتامبر به قرآن آنها تجاوز کرده‌اند،
  نماد آمریکایی‌ها یعنی پرچم‌شان را می‌سوزانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA