پخش صدای مظفرالدین شاه، مصدق و آیت‌الله کاشانی از رادیو

همزمان با برگزاری جشنواره رادیو صورت می گیرد

پخش صدای مظفرالدین شاه، مصدق و آیت‌الله کاشانی از رادیو

خبرگزاری فارس: در برنامه «صدای دیدنی» هرشب به مدت چند دقیقه صدای چهره‌های تاریخی چون آیت الله کاشانی، مصدق، قوام السلطنه، آیت الله طالقانی، مظفرالدین شاه و آیت الله طباطبایی پخش خواهد شد.

علی سیفی، دبیر اجرایی هشتمین جشنواره بین المللی رادیو با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: همزمان با برگزاری جشنواره رادیو که از ۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت ماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود ویژه برنامه «صدای دیدنی» از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
وی افزود: البته پخش این ویژه برنامه چند روز زودتر و از ۲۲ اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و در ۷شب به مدت ۴۰ دقیقه با اجرای «سعید توکلی» یکی از گویندگان رادیو ایران پخش خواهد شد.
وی در ادامه گفت: این ویژه برنامه، برنامه‌ای رادیویی با ویژگی‌های تصویری است که در سه قسمت نخست آن جشنواره‌های سالهای گذشته ارزیابی می شود و سه قسمت پایانی آن نیز اخبار هشتمین جشنواره را به مخاطبان ارائه می‌دهد.
وی در ادامه به بخش «صدای گرم» اشاره کرد و گفت: در این بخش گویندگان رادیو با یکدیگر مصاحبه خواهند کرد و فرصتی خواهد بود برای علاقه‌مندان رادیویی که با کسانی که صدایشان را دوست دارند بیشتر آشنا شوند و این بخش محلی خواهد بود برای بحث این مهمانان که آقایان خجسته، معاون صدا، محمدیان،مدیر شبکه گفت و گو، مانی، خوشنویس، خزایی و عبدی و خانم حاجی‌زاده جزء آنها هستند.
وی در ادامه از پخش صداهای قدیمی موجود در آرشیو صداو سیما خبر داد و گفت: در این برنامه هرشب به مدت چند دقیقه صدای افرادی چون آیت الله کاشانی، مصدق، قوام السلطنه، آیت الله طالقانی، مظفرالدین شاه و آیت الله طباطبایی پخش خواهد شد.
وی افزود:گزارشهای مردمی و معرفی شبکه‌های رادیویی مختلف و کارکرد آنها از سایر بخشهای این شبکه است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA