پخش صداي مظفرالدين شاه، مصدق و آيت‌الله كاشاني از راديو

همزمان با برگزاري جشنواره راديو صورت مي گيرد

پخش صداي مظفرالدين شاه، مصدق و آيت‌الله كاشاني از راديو

خبرگزاري فارس: در برنامه «صداي ديدني» هرشب به مدت چند دقيقه صداي چهره‌هاي تاريخي چون آيت الله كاشاني، مصدق، قوام السلطنه، آيت الله طالقاني، مظفرالدين شاه و آيت الله طباطبايي پخش خواهد شد.

علي سيفي، دبير اجرايي هشتمين جشنواره بين المللي راديو با اعلام اين خبر در گفت و گو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: همزمان با برگزاري جشنواره راديو كه از 25 تا 27 ارديبهشت ماه در مشهد مقدس برگزار مي‌شود ويژه برنامه «صداي ديدني» از شبكه دو سيما پخش خواهد شد.
وي افزود: البته پخش اين ويژه برنامه چند روز زودتر و از 22 ارديبهشت ماه آغاز خواهد شد و در 7شب به مدت 40 دقيقه با اجراي «سعيد توكلي» يكي از گويندگان راديو ايران پخش خواهد شد.
وي در ادامه گفت: اين ويژه برنامه، برنامه‌اي راديويي با ويژگي‌هاي تصويري است كه در سه قسمت نخست آن جشنواره‌هاي سالهاي گذشته ارزيابي مي شود و سه قسمت پاياني آن نيز اخبار هشتمين جشنواره را به مخاطبان ارائه مي‌دهد.
وي در ادامه به بخش «صداي گرم» اشاره كرد و گفت: در اين بخش گويندگان راديو با يكديگر مصاحبه خواهند كرد و فرصتي خواهد بود براي علاقه‌مندان راديويي كه با كساني كه صدايشان را دوست دارند بيشتر آشنا شوند و اين بخش محلي خواهد بود براي بحث اين مهمانان كه آقايان خجسته، معاون صدا، محمديان،مدير شبكه گفت و گو، ماني، خوشنويس، خزايي و عبدي و خانم حاجي‌زاده جزء آنها هستند.
وي در ادامه از پخش صداهاي قديمي موجود در آرشيو صداو سيما خبر داد و گفت: در اين برنامه هرشب به مدت چند دقيقه صداي افرادي چون آيت الله كاشاني، مصدق، قوام السلطنه، آيت الله طالقاني، مظفرالدين شاه و آيت الله طباطبايي پخش خواهد شد.
وي افزود:گزارشهاي مردمي و معرفي شبكه‌هاي راديويي مختلف و كاركرد آنها از ساير بخشهاي اين شبكه است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA