مجموعه طنز جدید رامبد جوان

نسخه چاپي    ارسال به دوستان
10 قسمت از سريال طنز «رامبد جوان» آماده شد

خبرگزاري فارس: تا به حال ده قسمت از مجموعه طنز «رامبد جوان» تصويربرداري شده است.

به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، هنوز نامي براي اين مجموعه طنز كه «رامبد جوان» كارگرداني آن را برعهده دارد، انتخاب نشده و گروه تصوير برداري در حال حاضر در لوكيشني واقع در زعفرانيه مشغول كار هستند.
بنابراين گزارش،‌ اين مجموعه طنز در 50 قسمت 34 دقيقه‌اي براي پخش هرشبي از شبكه سه سيما ساخته مي‌شود و تا به حال بازيگراني نظير رامبد جوان، حميد لولايي، حسن معجوني، نصرالله رادش، شقايق دهقان و سحر دولتشاهي در آن جلوي دوربين رفته‌اند و بازيگران ديگري نيز در ادامه به اين سريال خواهند پيوست.
پيمان قاسم‌خاني سرپرست نويسندگان اين مجموعه است و محراب قاسم‌خاني، سروش صحت، عليرضا ناظر فصيحي و فرخ نعمتي كار نگارش داستان‌ها را برعهده دارند.
در خلاصه داستان اين سريال آمده است: در سياره كوچك آبي‌رنگي در گوشه پرتي از كهكشان مدتي است موضوعي فكر اعضاي كنفدراسيون راه شيري را به خود مشغول كرده است و آن اين است كه ساكنان سياره زمين بدون ملاحظه مشغول تخريب محيط زيست خود هستند و نادانسته تعادل كهكشان را به هم زده‌اند. كنفدراسيون 4 مامور زبده خود را به زمين مي‌فرستد تا درباره اين موجودات عجيب تحقيق كنند.
آنها در قالب يك خانواده در تهران فرود مي‌آيند و خانه يك كله‌پز را اجاره و در آن مستقر مي‌شوند…
ساير عوامل اين مجموعه كه «محسن چگيني» تهيه كنندگي آن را برعهده دارد، عبارتند از: حميد مهين‌دوست (مدير توليد)، رضا نمازي (مدير تصويربرداري)، عليرضا نوروزيان (صدابردار) ، امين صدرايي (طراح صحنه و لباس)، محراب قاسم‌خاني (عكاس) و رضا فرساد (جلوه‌هاي ويژه رايانه‌اي).


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA