ریگی اعدام شد

پس از عملیات حساب شده ، بدون نقص وافتخار آفرین سربازان گمنام امام زمان (عج) در دستگیری عبدالمالک ریگی که در نوع خود اقدامی بی نظیر بود عبدالحمید ریگی برادر عبدالمالک ریگی که به خاطر اقدامات تروریستی و خرابکارانه خود بویژه به شهادت رساندن دهها تن از شهروندان ، ماموران نظامی و انتظامی و خانواده و اقوام خویش به اعدام محکوم شده بود و بنابر دلایلی اجرای حکم وی به تاخیر افتاده بود صبح امروز اعدام شد .

حاجی : این خبر هنوز به صورت کامل تایید نشده است.

پینوشت خبر :

محمد مرزیه در گفت‌وگو با ایسنا، با تکذیب خبر اجرای حکم اعدام مرد شماره دو گروهک تروریستی جندالله که در برخی سایت‌ها و نشریات منتشر شده، عنوان کرد: حکم اعدام عبدالحمید ریگی، مرد شماره دو گروهک تروریستی فعلا اجرا نمی‌شود و زمان اجرای آن در آینده مشخص خواهد شد.

دادستان زاهدان خطاب به خانواده‌هایی که فرزندان و اقوام آنان فریب گروه‌ و باندهای اشرار، قاچاقچیان مواد مخدر و آدم رباییان را خورده‌اند، هشدار داد:‌ این افراد برای اینکه در چنگال عدالت گرفتار مجازات نشوند تنها راه‌شان در تسلیم است.

وی گفت: تسلیم شدن این عناصر می‌تواند در به کارگیری رافت اسلامی توسط جمهوری اسلامی کمک کند، در غیر این صورت اگر دستگیر شوند با مجازات قانونی برخورد شدیدی با آنها می‌شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA