برنامه امروز کاندیداها در صدا و سیما (۱۹ خرداد ۹۲)

با گذشت بیش از ۱۰ روز از تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری، دومین فیلم مستند سعید جلیلی و محسن رضایی از شبکه اول پخش می‌شود.
به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علاوه بر پخش دومین مستند از سعید جلیلی و محسن رضایی، سه کاندیدای دیگر ریاست جمهوری هم با حضور در تلویزیون در قالب برنامه‌های مختلف پاسخگوی کارشناسان و جوانان خواهند بود؛ ضمن اینکه برنامه‌های تبلیغاتی خود را نیز ارائه می‌دهند.
بر این اساس دومین فیلم مستند مربوط به سعید جلیلی، امشب ساعت ۲۰ و ۱۰ دقیقه از شبکه یک سیما به روی آنتن می‌رود، همچنین دومین فیلم مستند مربوط به محسن رضایی، یکی دیگر از کاندیداهای ریاست جمهوری شامگاه یکشنبه ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه از شبکه اول پخش خواهد شد.
محمد باقر قالیباف اولین کاندیدایی خواهد بود که امروز با حضور در برنامه شبکه چهار سیما در قالب برنامه پاسخ هر نامزد به سه کارشناس به مدت ۶۰ دقیقه پاسخ می‌دهد. این برنامه رأس ساعت ۱۸ و۱۰ دقیقه عصر امروز پخش می‌شود.
همچنین دومین کاندیدای ریاست جمهوری که امروز تلویزیون را در اختیار می‌گیرد غلامعلی حداد عادل است که در قالب برنامه پاسخ به سوال جوانان شبکه سوم سیما به سوالات جوانان به مدت ۶۰ دقیقه پاسخگو خواهد بود؛ این برنامه ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه به روی آنتن خواهد رفت.
به گزارش ایسنا، شبکه خبر طبق روال گذشته امروز ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه گفت و گوی ضبط شده علی اکبر ولایتی را پخش خواهد کرد.
شبکه جام جم سیما هم تکرار دومین مستند نامزدها را به روی آنتن می‌برد که ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه فیلم مستند مربوط به سعید جلیلی خواهد بود‌، همچنین ساعت ۳۰ دقیقه بامداد هم تکرار دومین مستند تبلیغاتی محسن رضایی را پخش خواهد کرد.
بر این اساس امروز یکشنبه ‌، ۱۹ خرداد ماه رادیو ایران‌، جوان‌، ورزش‌، معارف و پیام هم برای هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری یکسری برنامه تبلیغاتی در نظر گرفته است که به روی آنتن می‌روند.
محمدباقر قالیباف با حضور در رادیو ایران به معرفی خود و برنامه‌هایش می‌پردازد. این برنامه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امروز به مدت ۳۰ دقیقه پخش خواهد شد.
همچنین سعید جلیلی هم قرار است ساعت ۱۶ امروز در قالب برنامه مصاحبه هر نامزد با رادیو جوان در رادیو جوان حضور پیدا کند و به مدت ۶۰ دقیقه صحبت‌هایش به روی آنتن برود.
عصر امروز ساعت ۱۸ در قالب مصاحبه هر نامزد با رادیو معارف، قرار است سید محمد غرضی یکی دیگر از کاندیداهای ریاست جمهوری در رادیو معارف حضور پیدا کند و به مدت ۶۰ دقیقه گفت‌وگو داشته باشد.
همچنین رادیو پیام قرار است امروز پیام نامزدهای ریاست جمهوری را به ترتیب از شماره ۱۸ تا ۱۱ پخش کند. پیام نامزدهای ریاست جمهوری در رادیو پیام بعد از اخبار ساعت ۱۰ ‌، ۱۰ و ۳۰ دقیقه‌، ۱۱ و ۱۱ و ۳۰ دقیقه‌، ۱۲‌، ۱۶‌، ۱۶ و ۳۰ دقیقه و ۱۷ پخش می‌شود.
به گزارش ایسنا، ساعت ۹ صبح امروز غلامعلی حداد عادل در رادیو ورزش حضور داشت و در قالب مصاحبه هر نامزد با رادیو ورزش به مدت ۶۰ دقیقه صحبت کرد.
ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح امروز هم رادیو ایران به تکرار مستند تلویزیونی یا تولید یک مستند رادیویی (۲) به مدت ۳۰ دقیقه پرداخته است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA