سری جدید برنامه شوک

بهراد صاحبقرانی کارگردان سری جدید مستند شوک در گفت‌وگو با فارس گفت: سری جدید مستند شوک «سایت‌های مستهجن و رفتارهای نابهنجار اینترنتی» شب‌های سه شنبه و چهارشنبه ۱۸ و ۱۹ فروردین از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.
صاحبقرانی افزود: تلاش همه عوامل سازنده مستند شوک بر این بوده است که با پرداختن به موضوع «رفتارهای نابهنجار اینترنتی در ایران»، رفتار آن دسته از کاربران اینترنتی در کشور را که مرتکب اعمال غیرقانونی، ساختار شکن و ضد ارزش‌های جامعه ایرانی می‌شوند، واکاوی کند.
وی اظهار داشت: برای اینکه بینندگان شوک بتوانند با موضوع سری سوم آن، ارتباط نزدیک برقرار کنند، با تعدادی از مجرمان اینترنتی که اقدام به راه اندازی سایت‌ها و وبلاگ‌های مستهجن کرده و توسط مراکز قضایی دستگیر شده بودند در فضایی صریح و بی‌پرده به گفت‌وگو نشسته‌ایم که «ترویج زنای با محارم»، «تهیه و انتشار تصاویر و داستان‌های مستهجن»، «توهین به ارزش‌های دینی جامعه ایران»، «تجاوز به حریم خصوصی افراد و انتشار تصاویر محرمانه آنان» و … برخی از جرم‌های ارتکابی توسط این افراد است.
صاحبقرانی گفت: یکی از سئوال‌های جدی که در این برنامه بیننده با آن مواجه می‌شود این است که آیا رعایت اخلاق در فضای مجازی اینترنت واجب است یا نه؟ پرسش دیگری که مخاطب با آن دست و پنجه نرم می‌کند، این است که آیا با رشد جرایم اینترنتی در ایران، وجود پلیس اینترنتی یک نیاز به شمار می‌آید یا نه؟
کارگردان این سری از مستند شوک با بیان این مطلب که مدیران شبکه سوم سیما همواره در تلاش هستند تا با تهیه و تولید برنامه‌های جذاب در حوزه فیلم مستند، ضمن احترام به ذائقه بیننده به مسائل و معضلات جامعه بپردازند، گفت: جا دارد که به نوبه خود از همراهی و مساعدت صمیمانه علی‌اصغر پورمحمدی مدیر محترم شبکه سوم و فضل‌الله شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی این شبکه در تهیه و تولید مستند «شوک» قدردانی کنیم.
صاحبقرانی در پایان خاطرنشان کرد: بینندگان و مخاطبان مستندهای «شوک» می‌توانند برای برقراری ارتباط مستقیم با سازندگان این برنامه به وبلاگ شوک با آدرس اینترنتی www.shock3.blogfa.com مراجعه کنند.
سایر عوامل تهیه و تولید مستند شوک عبارتند از: فرشاد شکیبی(تهیه کننده)، محمد صادق زمانی(مدیر تولید)، شیما عرب‌نیا(دستیار کارگردان)، بهروز طهماسبی و سروش باقرزاده(تصویربردار).


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA