فعلا Vertex 3 و Agility 3 نخرید

ناکارامدی فریمورهای(Frimware) جدید ارائه شده از سوی OCZ برای حل مشکلات هاردهای Vertex 3 و Agility 3

از معرفی و ورود هاردهای جامد سری جدید مجهز به کنترلر Sandforce SF-2000 چند ماه میگذرد و کمپانی OCZ که از شرکتهای پیشرو در زمینه تولید هاردهای جامد می باشد اولین هارد جامد مجهز به کنترلر SF-2000 و با نام Vertex 3را همراه با محصولات دیگر رقبای خود به بازار عرضه نمود.

از اولین روزهای ورود هاردVertex 3  به بازار گزارشهایی از مشکلات متعدد کاربران با این هارد بر روی اینترنت به چشم میخورد که این مشکلات شامل گرفتن صفحه ابی ناگهانی- قفل ویندوز – شناخته نشدن هارد در بایوس و از این قبیل بود. بسیاری از کاربران این مشکلات را به عدم توانمدی و نقص فریمور هاردهای این شرکت نسبت میدادند. از طرف دیگر کمپانی از هر گونه اظهار نظر در این زمینه خودداری کرد تا اینکه سرانجام در تاریخ ۹ ماه ژوئن رسما وجود مشکل و عدم سازگاری در فریمور هاردهای Agility 3 و Vertex 3 را تایید کرد و همچنین اشاره کرد که تعداد این کیس ها بسیار کم می باشد که با توجه به گزارشات متعدد موجود در اینترنت قضاوت در این مورد به عهده کاربران عزیز خواهد بود.

همچنین به این مسئله اشاره شده که از بردهای تولید خود OCZ در این هاردها استفاده میکند و همانند دیگر برندها از بردهای مرجع استفاده نمیکند و از اینرو نیازی به نگرانی در مورد نقص فنی مشابه موجود در بردهای مرجع نیست که سبب فراخواندن هاردهای corsair 120GB Force 3 از سوی کمپانی corsair شد.

ادامه مطلب رو در اینجا بخوانید: http://lioncomputer/forum/index.php?/topic/7723-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-ssd-%D9%87%D8%A7%DB%8C-ocz-vertex-3-%D9%88-agility-3/page__gopid__79164#entry79164


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

3 پاسخ به “فعلا Vertex 3 و Agility 3 نخرید”

 1. مهرداد نیم‌رخ

  حاجی میگن انگار با فریمور ۲٫۱۱ مشکل حل شده خبری نداری ؟

  1. حاجی نیم‌رخ

   ظاهرا نه هنوز . فعلا قطعی نیست این قضیه.

 2. mostafa نیم‌رخ
  mostafa

  من خریدم تازگیا. اما هنوز نصب نکردم. واقعا مشکل دارن ؟؟؟
  اگر دارن بگین که من پس بدم
  من ocz agility 3 خریدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA