آراء ریاست جمهوری به تفکیک صندوق‌ها

به گزارش خبرنگار سرویس “فضای مجازی ” خبرگزاری فارس، ستاد انتخابات کشور پس از انتشار آراء نامزدهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به تفکیک استان و شهرستان در گام بعدی آراء نامزدها را صندوق به صندوق منتشر کرد.
لازم به ذکر است که براساس قانون، ستاد انتخابات کشور موظف به ارائه نتیجه نهایی انتخابات به رسانه های عمومی برای انعکاس در جامعه است. اما ستاد انتخابات کشور در جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی فراتر از وظایف قانونی خود در چند روز گذشته به انتشار تعداد آراء نامزدها به تفکیک استان به استان، شهرستان به شهرستان پرداخت و اکنون نیز به اعلام آراء نامزدها به تفکیک صندوق های شعب اخذ رأی اقدام نموده است.
پیش از این و در دوره های گذشته انتخابات ریاست جمهوری ارائه آمار به تفکیک صندوق به صندوق به نوعی محرمانه تلقی می شد و ماه ها پس از برگزاری انتخابات، نتایج آراء به تفکیک استان به استان و شهرستان به شهرستان در مجلدهای مخصوصی چاپ و فقط برای برخی از مسئولان ارسال می شد به گونه ای که بسیاری از پژوهشگران نیز امکان استفاده از این نتایج را نداشتند که البته آراء به تفکیک صندوق‌ها به هیچ عنوان منتشر نمی‌شد.
پس از بررسی های صورت گرفته از طرف هیأت‌های اجرایی شهرستان‌ها نتایج انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری به تفکیک شعب اخذ رأی (صندوق‌ها) در تمامی شهرها بدین شرح می‌باشد:

*آراء نامزدهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان ایلام

*آراء نامزدهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان کرمانشاه

*آراء نامزدهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان قم

*آراء نامزدهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان یزد


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

2 پاسخ به “آراء ریاست جمهوری به تفکیک صندوق‌ها”

  1. Rhazes نیم‌رخ
    Rhazes

    ای….ییییییییییییییییییییی روزگار…………………….

    1. حاجی نیم‌رخ

      دکتر جان یک دنیا ارادت:)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA