ویندوز ۸ آماده برای نصب؟!

به گزارش سافت‌گذر ، با گذشت تنها یک روز از تکمیل فرآیند ساخت ویندوز ۸، این سیستم عامل اکنون در اینترنت قابل دانلود است. اگر نمی‌توانید تا ۵ آبان صبر کنید و حاضرید ریسک‌های دانلود غیر قانونی ویندوز ۸ را به جان بخرید… پس معطل نکنید!
تنها یک روز پس از آن که مایکروسافت اعلام کرد نسخه تولید انبوه (RTM) ویندوز ۸ تکمیل شده است، نسخه‌ای از ویندوز در سایت‌های تورنت آماده دانلود شده است. پس از بررسی بیش‌تر، اکنون تأیید می‌شود نسخه‌ای که در اینترنت منتشر شده است، ویندوز ۸ اینترپرایز است.
فایل‌های دانلود شده نشان می‌دهند که این نسخه از ویندوز، شامل نرم‌افزار ویندوز مدیا پلیر نیست. چند ماه پیش، مایکروسافت تصمیم گرفت قابلیت اجرای دیسک‌های دی‌وی‌دی را در مدیا پلیر ویندوز ۸ حذف کند؛ مردم برای استفاده از این قابلیت می‌توانند مجموعه افزونه‌های مدیا سنتر را جداگانه دانلود کنند.
به گزارش سافت‌گذر ، مثل هر نرم‌افزار دیگری که این‌گونه روی اینترنت منتشر می‌شود، دانلود و نصب ویندوز ۸ غیر قانونی نیز ریسک‌های بسیاری دارد؛ بنابراین در این‌باره احتیاط لازم را مد نظر قرار دهید.
ما در تماس با مایکروسافت از نظر آن‌ها در این‌باره پرسیدیم؛ اما سخنگوی این کمپانی به ما گفت که مایکروسافت «در حال حاضر چیزی برای گفتن در این باره ندارد.»
خوب است صرفاً جهت یادآوری بگوییم که ویندوز ۸ از تاریخ ۲۶ اکتبر (۵ آبان) به دو روش در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت: یا از طریق آپگرید به قیمت ۹۹/۳۹ دلار و یا با خرید یک رایانه جدید. اگر اکنون یک رایانه دارای ویندوز ۷ خریداری کنید، می‌توانید از طریق پیشنهاد آپگرید ویندوز به قیمت ۹۹/۱۴ دلار سیستم عامل خود را به Window 8 Pro ارتقا دهید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA