عدم انصراف از یارانه ها

فقط تا فردا وقت دارید…

براساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، ۱۲ اردیبهشت‌ماه(فردا) آخرین زمان مراجعه اقشار مرفه به سایت رفاهی برای انصراف یا عدم‌انصراف از دریافت یارانه نقدی فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اعلام شده است.
بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ضروری است همه کسانی که پیامک سازمان برای آنها ارسال شده و همچنین کسانی که مبلغ مابه‌التفاوت فاز اول و دوم (۲۸ هزار تومان) قانون هدفمند کردن یارانه‌ها برای آنها واریز نشده است تا دوازدهم اردیبهشت ماه الزاما به سامانه www.refahi.ir مراجعه کنند.مراجعه نکردن فرد به این سامانه تا ۱۲ اردیبهشت ماه، به منزله انصراف از دریافت یارانه تلقی خواهد شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

2 پاسخ به “عدم انصراف از یارانه ها”

 1. sara نیم‌رخ
  sara

  sabte namo doros konin

 2. l نیم‌رخ
  l

  روز یازدهم اردیبهشت اعلام شد مهلت مراجعه به سایت رفاهی برای انصرف یا عدم انصراف دریافت‌کنندگان پیامک یا متقاضیان ۲۸ هزار تومان تا ۱۲ اردیبهشت است، اما از بعد از ظهر یازدهم اردیبهشت سایت رفاهی کارآیی خود را از دست داد. به گزارش خبرآنلاین پس از یک وقفه چند ساعته در عدم کارآیی سایت رفاهی و در مقطع زمانی ای که شهروندان باید برای انصراف یا عدم انصراف خود برای دریافت یارانه به این سایت مراجعه می کردند، از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه دوازدهم اردیبهشت این سایت بالاخره باز شد.

  گفتنی است صبح روز دوشنبه یازدهم اردیبهشت اطلاعیه ای از سوی سازمان هدفمندی یارانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه مهلت مراجعه به سایت رفاهی برای انصرف یا عدم انصراف دریافت‌کنندگان پیامک یا متقاضیان ۲۸ هزار تومان تا ۱۲ اردیبهشت است.
  بر اساس اطلاعیه سازمان هدفمندی یارانه‌ها، مهلت مراجعه به سایت رفاهی(www.refahi.ir) برای دریافت کنندگان پیامک یا متقاضیان ۲۸ هزار تومان تا ۱۲ اردیبهشت اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA