سه در چهار

به گزارش فارس، مجموعه تلویزیونی «سه در چهار» با شیوه پخش سه روز در هفته، از روز دوشنبه ۲۰ خرداد ماه روزهای زوج روی آنتن شبکه اول سیما می‌رود.
بنابر این گزارش، در این مجموعه تلویزیونی که در ۲۶ قسمت برای پخش از شبکه اول سیما ساخته شده بازیگرانی چون محمد کاسبی،مهران رجبی، شهره لرستانی، مجید صالحی، نادیا دلدار گلچین، علی صادقی، اشکان اشتیاق، بیژن پیشدادی، شهرام قاعدی، مجید شهریاری، محمد رضا حق‌گو، محمد برسوزیان و مجیدیاسر ایفای نقش کرده‌اند.
داستان این مجموعه که در قالبی طنز به تهیه کنندگی «حسن روستایی» ساخته می‌شود درباره دو خانواده است که در زندگی خود دچار مشکلات اقتصادی و اجتماعی می‌شوند.این دو خانواده در مواجهه با مشکلاتی که با آنها روبرو می شوند، دچار پوست‌اندازی شده‌ به مرحله جدید‌تری از زندگی خود وارد می‌شوند و دیدگاه متفاوتی پیدا می‌کنند.
عوامل مجموعه «سه در چهار» عبارتند از:تهیه کننده:حسن روستایی، کارگردان:محمد حسین لطیفی، نویسنده:علیرضا مسعودی، کارگردان تلویزیونی: محمود رضایی، مشاور کارگردان: رضاعطاران، مدیر تولید:مهدی بدرلو، مجری طرح: بهرام بهرامیان، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:حسین عالی‌نژاد، روابط عمومی:محمود بدرلو.

http://www.ksabz.net/displayContext/?id=d51088fb-bbe2-4517-95ed-21b6ad363576&mID=448766d7-f3e2-43f9-afb5-0023eb2786ba


منتشر شده

در

,

توسط

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA