سینمای چهار بعدی در تهران

براي نخستين‌بار سينماي 4‌بعدي توسط يك شركت ايراني در دومين نمايشگاه بين‌المللي سرگرمي كودك و نوجوان رونمايي مي‌شود.

سيد اميرمسعود شهرام نيا، مديرعامل مؤسسه نشر شهر و دبير نمايشگاه، با اشاره به اهداف فرهنگي اين نمايشگاه گفت: شركت‌كنندگان در دومين نمايشگاه بين‌المللي سرگرمي‌هاي كودك و نوجوان، آخرين دستاوردهاي علمي، آموزشي و فني در حوزه سرگرمي را ارائه مي‌دهند.

وي به حضور گسترده ناشران كودك در اين نمايشگاه اشاره كرد و اظهار داشت: در اين دوره شاهد حضور گسترده در بخش ناشران كودك و نوجوان هستيم كه بيش از 30 ناشر كودك و نوجوان در دومين دوره نمايشگاه حضور خواهند داشت.

دبير نمايشگاه بين‌المللي سرگرمي كودك و نوجوان افزود: برنامه‌هاي ويژه‌اي شامل برگزاري تورهاي بازديد دانش‌آموزان از نمايشگاه، اجراي تئاتر، موسيقي، ايستگاه نقاشي و برنامه‌هاي شاد و مفرح مخصوص كودكان در طول برگزاري نمايشگاه برپا مي‌شود.

مديرعامل مؤسسه نشر شهر همچنين از حضور شهرداران مناطق در ايام برگزاري نمايشگاه خبر داد و گفت: حضور شركت‌هاي ايراني و خارجي و ارائه آخرين دستاوردهاي علمي و فني امكان مناسبي براي مديران شهري فراهم آورده است.

نمايشگاه بين‌المللي سرگرمي كودك و نوجوان به همت مؤسسه نشر شهر وابسته به سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران و با همكاري سازمان توسعه تجارت از 13 تا 17 اسفند در نمايشگاه دائمي شهرداري در بوستان گفت‌وگو برگزار مي‌شود.


منتشر شده

در

,

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA