سینمای چهار بعدی در تهران

برای نخستین‌بار سینمای ۴‌بعدی توسط یک شرکت ایرانی در دومین نمایشگاه بین‌المللی سرگرمی کودک و نوجوان رونمایی می‌شود.

سید امیرمسعود شهرام نیا، مدیرعامل مؤسسه نشر شهر و دبیر نمایشگاه، با اشاره به اهداف فرهنگی این نمایشگاه گفت: شرکت‌کنندگان در دومین نمایشگاه بین‌المللی سرگرمی‌های کودک و نوجوان، آخرین دستاوردهای علمی، آموزشی و فنی در حوزه سرگرمی را ارائه می‌دهند.

وی به حضور گسترده ناشران کودک در این نمایشگاه اشاره کرد و اظهار داشت: در این دوره شاهد حضور گسترده در بخش ناشران کودک و نوجوان هستیم که بیش از ۳۰ ناشر کودک و نوجوان در دومین دوره نمایشگاه حضور خواهند داشت.

دبیر نمایشگاه بین‌المللی سرگرمی کودک و نوجوان افزود: برنامه‌های ویژه‌ای شامل برگزاری تورهای بازدید دانش‌آموزان از نمایشگاه، اجرای تئاتر، موسیقی، ایستگاه نقاشی و برنامه‌های شاد و مفرح مخصوص کودکان در طول برگزاری نمایشگاه برپا می‌شود.

مدیرعامل مؤسسه نشر شهر همچنین از حضور شهرداران مناطق در ایام برگزاری نمایشگاه خبر داد و گفت: حضور شرکت‌های ایرانی و خارجی و ارائه آخرین دستاوردهای علمی و فنی امکان مناسبی برای مدیران شهری فراهم آورده است.

نمایشگاه بین‌المللی سرگرمی کودک و نوجوان به همت مؤسسه نشر شهر وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با همکاری سازمان توسعه تجارت از ۱۳ تا ۱۷ اسفند در نمایشگاه دائمی شهرداری در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.


منتشر شده

در

,

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA