انتظارات

سلام

خوب خوشبختانه فروم راه افتاد منتها خیلی کج دار و مریض داره ادامه میده تا یک فکر اساسی برای بهبود وضعیتش بکنیم .

حقیقتش اینه که تو این ۳ روزه شاید بیش از ۲۰ نفر به من پی ام دادن و خواستند اصل موضوع و جریان رو از زبون من بشنوند . خوب طبیعیه که برای اینکار به سایر ادمینها هم مراجعه میکنند تا بالاخره اصل مشکل رو بشناسند . این طبیعیه و یک حقیه که هر یوزری بر گردن ادمینها داره تا بدونه که چه میشه که یهو سایت میخوابه و تا ۲ ۳ روز هیچ کدوم از ادمینها از شدت عمق فاجعه نمیتونند درست حسابی حرفی از قضیه بزنند .

یک اصل تو کار هست که باید رعایت بشه . اصل امانت داری تو کار یک اصل جدایی ناپذیره .یک فروم طبیعیه که برای مدیران بخشی جداگانه داشته باشه . یک فروم طبیعیه که برای ادمینها بخشی جداگانه داشته باشه. اینها چیزهاییه که نیاز به توضیح نداره . منتهای مراتب یک یوزر نیازی نداره که بدونه تو بخش مدیران چه میگذره و یک مدیر هم نیازی نداره که بدونه تو بخش ادمینها چه میگذره . چون هر کدوم مراتب و جایگاه مخصوص به خودشون رو دارند . اگه من یا سایر ادمینها از مشکلات حرفی نمیزنیم دلیل بر نبودن مشکل نیست . دلیل بر اینه که ما وظیفه ای داریم و شما به عنوان مدیر و یوزر هم وظیفه ای دارید .

ادمین وظیفه داره یک محیط امن و به دوذ از هیاهو رو با بهترین شرایط ممکن برای یوزرهاش و مدیرانش تامین کنه . طبیعیه که تو این راه دچار مشکلاتی هم بشه . قبول دارم که اکثر افراد این فروم خودشون رو محرم راز ما میدونند . تو این هیچ شکی نیست. منتهای مراتب وحدت کلمه بین ادمینها حرف اول رو میزنه و اگر قرار باشه هرادمین برای هر یوزر و یا مدیر روایتی از مشکلات فروم رو داشته باشه ممکنه که اون یکدستی و تعادل بین ادمینها و یوزرها از بین بره . فروم دارای بخشیه به اسم اطلاعیه ها و اگر بنا بر بازگوییه مشکلات باشه باید از همین طریق به گوش بقیه برسه . اگر غیر از این راه باشه دیگه انجمن معنی خودش رو از دست میده .

سعی فروم بیمس از این به بعد در اینه که بازگوییه  مشکلات فروم بیشتر از قبل باشه .  حقیقتش اینه که برای ماهم دیگه تو خود ریختن یکم سخت شده . دیگه استانه تحمل سابق رو نداریم و سعی میکنیم مشکلات رو باهاتون در میون بذاریم .

Share

18 دیدگاه دربارهٔ «انتظارات»

 1. خیلی عالیه! فقط مونده که فوروم کلا نیست و نابود بشه که اون موقع شاید به خاطر مهم بودن قضیه ما در جریان قرار بگیریم! همین هم پیشرفت خوبیه!

 2. نگفتم آقا مهدی ۲۰۶ عصبانی هستی !! من میرم فردا میام.!!! [img]hTtp://qsmile.com/qsimages/sp/hiya[1].gif[/img]

 3. آقای ۲۰۶ میدونن که اگه عصبانی بشن ممکنه شمشیر من نصفشون بکنه. آقای ۲۰۶ هیچ ضرری این وسط ندیدن بجز اینکه یه تعداد از پستهاشون کم شد که اونم اگه روشون بشه و درخواست بکنن قطعا فکر میکنم ادمینها بهشون اضافه میکنن. آقای ۲۰۶ در حال حاضر با زحمت فراوان دارن اره روی اعصاب کسانی میکشند و این زخم ممکنه دیگه خوب نشه..
  خوش باشید

 4. حاجی جان من باسایت مشکل دارم نمیتونم لاگبن کنم
  وقتی پسورد رو ریست میکنم میکه ۲۴ ساعت از در خواست شما گذشته

 5. نمیدونم چه مسئله فوق سری و محرمانه ای پیش اومده که خیلی از اونهایی که توی فکرشون ذره ای حق در مورد دانستن آنچه به سرشون اومده احساس میکنن نباید از واقعه باخبر باشن. اصراری نیست. اما هیچوقت برای همیشه پشت ابر نمی مونه. یا ابرها کنار میرن یا عمر شب تموم میشه…

 6. حاجی بابا بیخیال!!!
  شد که شد!من که این مدت درگیر بودم یه شب بعد از مدتهااومدم بیام فروم دیدم زده فعلا نیستیم. الان هم که بازاومدم زده Bandwidth Limit Executed
  🙂 بعد یهو میزنی باز میشه!!! من مشکل دارم یا این فروم جن داره!!! :))

 7. شبهای من
  شبهای تنهایی
  شبهای سکوت
  شبهای ظلمت
  شبهای غم

  شبهای من
  شبهای غربت
  شبهای بی کسی
  شبهای نا امیدی

  شبهای من
  شبهای بارانی
  شبهای بی ستاره
  شبهای بی معشوق
  شبهای بی پایان
  سلام وب زیبایی داری
  امیدوارم همیشه موفق باشی
  با تبادل لینک موافق موافقی؟
  تو را من چشم در راهم.

 8. چی میشه که آدم لینک یکی رو میزاره بعد تصمیم میگیره برش داره ؟ شناخت نداره ؟ هویجوری یه یا چیز دیگه ای در میونه ؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA